Wyraźne EFEKTY wyszczuplania już w 2 tygodnie!

Wbrew pozorom to nie żadna bajka...
Magia również z tym nie ma nic wspólnego.
Jednak...dla większości to wielka TAJEMNICA, skrzętnie ukryta w specjalistycznej wiedzy oraz doświadczeniu.

Często zdarza się tak, że nawet najnowocześniejsze i najlepsze urządzenia zupełnie nie pomagają. Mimo zapewnień producentów nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Wręcz odwrotnie, sprawiają, że kobiety czują się rozczarowane. Mają dość nowości oraz obietnic i ...poddają się w drodze do piękna. Kolejne serie oraz powtórzenia jedynie męczą ciało, a nie wyszczuplają.
Jak to możliwe? Jak to się dzieje? I dlaczego?

Aby uzyskać wyraźne EFEKTY wyszczuplania już w 2 tygodnie należy...
perfekcyjnie dopasować etapy terapii oraz umiejętnie wykorzystać efekt synergii, czyli połączenia. To właśnie integracja funkcji kilku urządzeń może przynieść spektakularne efekty w bardzo krótkim czasie. Jednak etapy muszą być precyzyjnie dobrane do problemów oraz oczekiwań konkretnej osoby. Co więcej, wprawne oko wykwalifikowanego specjalisty musi bacznie obserwować każdą reakcję ciała i w razie konieczności korygować czy uzupełniać wstępnie zaplanowaną terapię. To właśnie jest gwarancją sukcesu i SZYBKICH EFEKTÓW wyszczuplania.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że dla jednej kobiety świetnym rozwiązaniem będzie przykładowo seria zabiegów z osławionym i uwielbianym przez Gwiazdy urządzeniem Maximus. Absolutnie bezpieczna maszyna która wykorzystuje działanie trójpolarnej fali radiowej i aktywną stymulację mięśni. Energia fali radiowej podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyspiesza metabolizm i drenaż tłuszczu. Natomiast są kobiety, dla których to nie będzie wystarczające. Wtedy idealnym czy wręcz koniecznym uzupełnieniem terapii będą zabiegi z urządzeniem Cooltech, czyli...krolipoliza, która bardzo skutecznie modeluje sylwetkę. Ten dar nowoczesności daje widoczne rezultaty już przy pierwszym zabiegu. Pamiętajmy również o znanej nam wszystkim endermologi, którą określamy także jako żelazko antycellulitowe. Pomaga pięknie wygładzić nierówności skóry spowodowane nierównomiernym rozłożeniem tkanki tłuszczowej.

Wymienione do tej pory urządzenia pozwalają wykonywać zupełnie bezinwazyjne zabiegi. Natomiast dla odważnych i zdeterminowanych Pań mamy również zabiegi z igłą...

Karboksyterapia, która polega na wprowadzeniu tuż pod skórę dwutlenku węgla, co rozszerza naczynia krwionośne i stymuluje procesy regeneracji tkankowej. Dzięki temu błyskawicznie poprawia się odżywienie i dotlenienie tkanek, zmniejsza cellulit a pojawia się ujędrnienie. Tymczasem lipoliza iniekcyjna polega na wstrzyknięciu enzymu, który rozpuszcza tkankę tłuszczową. Idealna na miejscowe otłuszczenie ciała, co trudno zlikwidować innymi metodami.

Jak widać możliwości wyszczuplenia, odchudzenia oraz wymodelowania kobiecego ciała jest nieskończona ilość...Jednak TAJEMNICĄ SKUTECZNOŚCI i gwarancją uzyskania WYRAŹNYCH EFEKTÓW w 2 tygodnie są...
umiejętności, wiedza oraz doświadczenie specjalisty wykonującego zabiegi.

Dbamy o to każdego dnia. To nasza międzypokoleniowa PASJA.
Możesz nas w każdej chwili sprawdzić. Zadzwoń i umów się na
BEZPŁATNĄ holistyczną konsultację 600 155 707