Najlepiej 30+

Najlepiej.... 30+

Świat już wygląda nieco inaczej...
Dostrzegamy jakby więcej. Wyraźnie zmienia się perspektywa i podejście do wielu spraw. Zaczynamy świadomie odczuwać, jak z istot pełnych dziewczęcego wdzięku, zmieniamy się w KOBIETY. Zauważamy, że …dojrzewamy i jest nam z tym dobrze. Teraz bardziej panujemy nad swoim życiem. Klarowniej wyznaczamy cele i odważniej realizujemy marzenia. Mamy już własne zdanie, oparte na osobistych doświadczeniach, ponieważ za nami już pierwsze kryzysy i podsumowania. Rozumiemy jakby bardziej, że życie jest tylko jedno...prawda?
Zatem to czas, w którym decydujemy się na wiele zmian...

Warto w tych chwilach przypomnieć sobie słowa Coco Chanel „w wieku 20 lat masz taką twarz, jaką dała Ci natura. W wieku 30 lat – jaką wyrzeźbiło Ci życie, a po 50 na jaką sobie zasłużyłaś”. Dzisiaj chcę zwrócić Twoją uwagę na fakt, że właśnie teraz masz największy wpływ na to, jak będzie wyglądała Twoja twarz w kolejnych latach. Jeśli rozpoczniesz świadomą pielęgnację swojej urody, to zagwarantujesz sobie doskonałe samopoczucie i piękny rozkwit kobiecości.

Możesz chronić zasoby swojej młodości pyłem mikro- srebra, który wzmacnia i wzbogaca strukturę skóry. Dzięki temu zabezpieczysz jej funkcjonowanie i zreaktywujesz naturalne przeciwzmarszczkowe siły witalne. Zachowasz młodość na dłużej i jak to mówi Coco, „zasłużysz” na najpiękniejszą twarz po 50. To wszystko dzięki ICON time marki Diego Dalla Palma.

Natomiast jeśli zauważyłaś, że na Twojej skórze już pojawiły się pierwsze zmarszczki, cienie pod oczami lub nierównomierny koloryt to...spokojnie 🙂 Możesz to bardzo szybko naprawić. Twoja skóra jedynie daje sygnał, że potrzebuje uwagi i intensywnej pielęgnacji. Zatem warto sięgnąć po Energy C marki Mesoestetic, którą osobiście uwielbiam. Krem dzięki wysokiemu stężeniu witaminy C efektywnie redukuje fotostarzenie. Działa rozjaśniająco i szybko poprawia koloryt cery, dodatkowo dodając jej blasku i witalności. Widocznie spłyca zmarszczki i likwiduje cienie pod oczami, a naskórek staje się pięknie wygładzony.

Jeszcze koniecznie chcę żebyś wiedziała o ulubieńcu Danuty Stenki, czyli Radiance DNA marki Mesoestetic. Jest absolutnie idealny jako pierwszy bogatszy krem dla kobiet po 30 roku życia, który zadziwia swoją wielofunkcyjnością. Pobudza fibroblasty, dzięki czemu dosłownie gwarantuje elastyczność i jędrność skóry. Zawarty w nim kwas hialuronowy długotrwale nawilża i spłyca zmarszczki od wewnątrz. Natomiast specjalna formuła w innowacyjny sposób działa w momencie obniżonego metabolizmu komórek. Dzięki temu stymuluje działanie genów, które odpowiadają za rewitalizację skóry. W dodatku recovery complex odmładza i sprawia, że procesy odnowy zachodzą ze zdwojoną siłą. Po zastosowaniu otrzymujesz efekt młodzieńczej, wypoczętej i wygładzonej skóry.

Najlepiej...30+
ponieważ, Twoja cera może otrzymać ogromne wsparcie i gwarancję zachowania młodości. Zatem możesz w pełni skupić się na tworzeniu życia jakiego pragniesz i wprowadzać w nim zmiany jakie tyko chcesz. Zupełnie nie musisz przejmować się upływającym czasem, czy pierwszymi problemami skóry, bo pomogę Ci zaopiekować się Twoją urodą kompleksowo, nowocześnie i skutecznie. Dzięki temu będziesz równie piękna za kolejne 10, 20, 30 lat...
pozdrawiam Cię
Iwona Dymek