ZASKAKUJĄCA ULGA w bólach ciała

ZASKAKUJĄCA ULGA w bólach ciała.

Jeśli zmagasz się z bólem ciała to…
ten wpis może okazać się jedną z najważniejszych informacji w Twoim życiu.

Być może Ty również możesz UWOLNIĆ na zawsze swoje ciało od dolegliwości bólowych. Nawet jeśli w tej chwili brzmi to dla Ciebie nieprawdopodobnie. Nawet jeśli do tej pory nic nie pomagało. Nawet jeśli silne leki coraz słabiej działają to…
istnieje urządzenie, które absolutnie zaskoczyło wszystkich, bo likwiduje nawet długotrwały BÓL ciała.

Pozwól, że opowiemy Ci krótką historię.
Pani Dorota – jako właścicielka naszego gabinetu, zawsze osobiście sprawdza zabiegi oraz testuje urządzenia. Tym razem było podobnie, jednak…
zdarzyło się coś zupełnie nieoczekiwanego.

W kilka dni po testach urządzenia, które sprawdzałyśmy pod kątem likwidacji cellulitu okazało się, że…
ból w barku Pani Doroty zupełnie zniknął.
Może pomyślisz teraz – co likwidacja cellulitu ma wspólnego z bolącym barkiem?
Tutaj właśnie objawiła się niezwykła ciekawostka.
Okazuje się, że Icoone, czyli urządzenie, które działa na zasadzie technik masażu endermologicznego, dzięki użyciu mechanicznych głowic sprawia, że mamy do czynienia z rewolucją. Skóra otrzymuje aż 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem jednej głowicy. Tym samym zabiegi eliminują problemy związane z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu limfatycznego - właśnie dlatego tak skutecznie i szybko znika cellulit.
Jednak to nie wszystko.
Programy medyczne Icoone poprawiają funkcjonowanie również układu mięśniowego oraz krążenia. Dlatego pozwalają zlikwidować stany zapalne mięśni oraz ścięgien. Pomagają eliminować obrzęki limfatyczne, a nawet zaparcia. W trzech słowach – BÓL ciała ZNIKA.
Nawet ten, który był długotrwały i uporczywy.

Zatem, jeśli Twoje ciało cierpi.
Bolą Cię nogi, plecy lub barki to możesz pozbyć się tej udręki. Jak wiele naszych Klientek, które teraz doceniają ICOONE wielowymiarowo, ponieważ dbając o wygląd ciała można jednocześnie zlikwidować dolegliwości bólowe.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz porozmawiać z naszą fizjoterapeutką, która specjalizuje się w programach medycznych ICOONE – w każdej chwili możesz do nas zadzwonić i umówić się na BEZPŁATNĄ konsultację.

Życie może być lżejsze i przyjemniejsze