Ślady letniego słońca na skórze…

Wakacje i urlopowy czas dla wielu kobiet kończy się… zmartwieniem.
Na skórze pojawiają się przebarwienia, wyraźny efekt przesuszenia cery, a nawet pogłębione zmarszczki. Tutaj z błyskawiczną urodową pomocą przychodzi Pani Jesień, a wraz z nią możliwość stosowania cudotwórczych peelingów.

Tegorocznym Mistrzem rozjaśniania cery oraz odmładzania ogłaszamy markę DERMAQUEST, która proponuje tak wytworną gamę peelingów jak menu najlepszych restauracji. Czyli dla każdego coś niezwykle skutecznego i „pysznego”, bo…
jak inaczej określić boski sensoryczny peeling Mango, uzupełniony kwasem mlekowym oraz komórkami macierzystymi. Serwowane rezultaty to wyraźne rozświetlenie skóry, również wokół oczu, odnowa i wyrównanie powierzchni naskórka. Do tego spłycenie linii zmarszczek i wyrównanie kolorytu. Następna pozycja w „menu” to zestawienie enzymów proteolitycznych z dyni, papai i ananasa. Natomiast dopełnieniem doznań sensorycznych jest masaż relaksacyjny oparty na naturalnych olejach z kokosa, słodkich migdałów i orzechów kukui. To równie „pyszne” połączenie daje efekt uelastycznienia, nawilżenia i rozjaśnienia skóry, a nazywa się Rewitalizujący Zabieg Anti-Age. Znajdzie się również peeling dyniowy oraz nasączony witaminą C, które również rozjaśniają, a przy okazji likwidują problemy zmian ropnych, krost oraz zaskórników.

Drogie Panie,
nie sposób wymienić wszystkich peelingowych cudowności, zatem wybierzemy jeszcze 2 na które warto zwrócić szczególną uwagę. Mianowicie Hibiscus Flower Mandelic Peel z kwasem migdałowym oraz AHA z hibiskusa. Daje niezwykle silny efekt nawilżenia oraz wygładzenia cery. Natomiast rozświetlenie i odnowa już jako standardowy dodatek. A jako ostatniego z mistrzowskich wybrańców przedstawiamy Retexture Brite Peel o ponadprzeciętnej efektywności, czyli holistyczna terapia wybielająco – pojędrniająca. W efektach otrzymujemy rozjaśnienie nawet głębokich przebarwień oraz wyraźną poprawę jędrności i elastyczności cery z jednoczesnym wyrównaniem powierzchni i tekstury naskórka.

Zastanawiałyśmy się – czy można chcieć lub potrzebować czegoś więcej?
…pojawił się cichutki szept – odmładzania  🙂 

Zatem czy istnieje rozwiązanie, które połączy efekt poprawy cery, zmniejszenia niedoskonałości w tym likwidację przebarwień, a jednocześnie odmładzające o kilka lat?
Otóż jest… to Lumecca inmode, czyli hybrydowy IPL łączący własności lasera KTP. Niezwykle efektywny i najskuteczniejszy IPL na rynku, który jest jednocześnie bardzo bezpieczną i delikatną formą fotoodmładzania.

Podsumowując – nie ma znaczenia jakie ślady zostawiło na Twojej cerze letnie słońce. Jeśli tylko chcesz, znajdziemy dla Ciebie idealne rozwiązanie, perfekcyjnie dopasowane do potrzeb Twojej skóry.

W każdej chwili możesz do nas zadzwonić. Jesteśmy dla Ciebie.