Wykład Iwony Dymek podczas X Naukowego Sympozjum Kosmetologicznego

Miło nam poinformować, że nasza kosmetolog mgr Iwona Dymek wspólnie z Dr Zbigniewem Leśniowskim poprowadziła panel „pielęgnacja trudnych okolic – oko, podbródek, okolica ust, owal twarzy” podczas ostatniego X Naukowego Sympozjum Kosmetologicznego.

Nie sposób opisać tutaj zakresu całego wykładu, jednak bardzo chcemy zwrócić uwagę na fakt, że Pani Iwona została poproszona o zaprezentowanie własnych doświadczeń. Zatem poza przybliżeniem części znaczących i bardzo skutecznych zabiegów, które przynoszą naoczne, doskonałe rezultaty – akcentowała konieczność dostosowywania programu pracy z klientem do diagnozy rodzaju skóry.

Pani Iwona, czyli nasza Iwonka każdego dnia i z każdą klientką współpracuje właśnie w taki sposób, by plan i kolejne kroki były indywidualnie dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań naszych cudownych Klientek. Tym bardziej jest nam miło, że takie zaangażowanie w pracę oraz umiejętność łączenia formuł oraz zabiegów kosmetycznych została doceniona przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kosmetologii – czyli organizatora Naukowego Sympozjum.

Na koniec dodamy jeszcze, że tę zacną imprezę patronatem medialnym objęło znane Beauty Inspiration oraz marka LNE.