dla Ciebie


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/dymek/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031

Wszystkie znamy opowieść o słynnych już mleczno-miodowych kąpielach Kleopatry. Jednak niewiele z nas wie, że już 5000 lat temu w Babilonii kobiety upiększały ciała wyciągami z nagietka, szałwii i rumianku. Chinki i Japonki już 4500 lat temu stosowały tusz do rzęs, refleksoterapię, shiatsu i akupresurę. W Indiach opracowali specjalną formę gimnastyki – jogę, a także masaże ciała, które służyły zarówno zdrowiu, jak i urodzie. Natomiast faraoński Egipt można nazwać ojczyzną dermokosmetyki, ponieważ tam na duża skalę zaczęto produkować preparaty upiększające ciało. Łączyli minerały takie jak malachit, wapień czy galenę z roślinami jak oliwki, rycynus, moringa, kolibło egipskie, z czego wyrabiali oleje i maści. Zaś archeolodzy pracujący pod kierownictwem Gary’ego Browna na terenie rzymskiej świątyni w Southwark w południowym Londynie, znaleźli pudełko  o średnicy 6 cm i wysokości 5 cm, w którym w doskonałym stanie zachowała się biała maść lub krem.

Zatem w jakikolwiek zakątek świata zerkniemy, w jakąkolwiek część naszej historii, Kobiety zawsze pielęgnowały zdrowie i urodę oraz tworzyły swoje własne rytuały. Jednak nigdy wcześniej to zadanie nie było tak łatwe i przyjemne jak w dzisiejszych czasach.

Jeśli tylko chcesz…
możesz wykreować swoje własne rytuały >>> celebracji kobiecości,
aromatyczno – relaksacyjne, odprężająco – pielęgnacyjne, troskliwo – odmładzające, wygładzająco – ujędrniające, kojąco – rozpieszczające. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, a najlepszym źródłem podpowiedzi Twoja kobieca intuicja. Być może już nie raz delikatnie szeptała, zachęcając Cię do skierowania uwagi na ciało i cerę, bo właśnie wtedy odkryjesz, co sprawi, że poczujesz się piękniejsza, a tym samym szczęśliwsza.

A jeśli wsłuchując się w siebie, w swoje potrzeby i pragnienia,
uznasz, że przydatna okaże się wiedza kosmetologiczna gromadzona i testowana od lat, to jesteśmy do usług. Z przyjemnością osłonimy nowoczesne tajniki pielęgnacji oraz rozwiązywania wszelakich problemów urodowych. Podpowiemy, jak holistycznie zaopiekować się sobą, by uroda rozkwitała jak ogród, bez względu na ilość upływających wiosen.

Zapraszamy na spotkanie przy aromatycznej kawie
i rozmowę o Tobie.
Zadzwoń do nas 600 155 707
i umów wygodny dla Ciebie termin.