PRO XN - czyli niesamowity Ksantohumol

PRO XN - czyli niesamowity Ksantohumol

PRO XN - czyli niesamowity Ksantohumol jest 30 razy skuteczniejszy niż witamina C oraz 200 razy mocniejszy od resweratolu, zatem jest najsilniejszym odkrytym i poznanym antyoksydantem, który efektywnie chroni skórę przed stresem antyoksydacyjnym.

Jakie korzyści wnosi dla Twojej cery?

Niezwykle silne działanie ksantohumolu jest przede wszystkim przeciwzapalne oraz antyangiogeniczne, gdzie u podstaw leżą mechanizmy molekularne, zatem z jednej strony skutecznie leczy i pielęgnuje skórę problematyczną – z objawami trądziku pospolitego, różowatego, kontaktowym zapaleniem skóry, łuszczycą i atopowym zapaleniu skóry. Natomiast z drugiej strony jest skoncentrowany na wybitnej wręcz interwencji przeciwstarzeniowej. Dodatkowo działa bakteriobójczo i stymuluje mikrokrążenie skóry, co sprzyja usuwaniu toksyn oraz lepszemu odżywianiu i regeneracji tkanek. Innymi słowy…

Efekty PRO XN, to

łagodzenie, gojenie oraz leczenie, zatem rozwiązuje nawet najtrudniejsze problemy urodowe. Cera staje się rozjaśniona, wygładzona i spektakularnie odmłodzona - spełnione marzenie każdej kobiety.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat PRO XN
lub masz pytania - zadzwoń do nas 600 155 707
i umów wygodny dla Ciebie termin BEZPŁATNEJ konsultacji kosmetologicznej.

Zapraszamy
Dorota i Iwona Dymek