Barbara Gniadek-Słowińska

Wykonuje zabiegi makijażu permanentnego który zapewnia atrakcyjny wygląd przez całą dobę. Kreski na górnej i dolnej powiece pomagają osiągnąć efekt zagęszczenia rzęs, co ładnie podkreśla oczy. Staranny makijaż brwi nadaje im harmonijny kształt oraz koryguje wszelkie niedoskonałości czy asymetrie. Permanentny kontur ust nadaje im ładny kształt oraz maskuje dysproporcje. Natomiast wypełnienie delikatnym kolorem sprawia, że usta stają się wyraźniejsze i pełniejsze. Dodatkowo zajmuję się stylizacją paznokci dłoni i stóp. Zadbane i kształtne paznokcie są idealną ozdobą każdej kobiety. 

Lubię swoja prace ponieważ mam dużą swobodę działania. Pracuje w świetnym zespole, który buduje bardzo dobrą atmosferę. Co najważniejsze, widzę uśmiech na ustach każdej kobiety, która widzi na sobie efekty mojej pracy. To chwile podwójnego szczęścia i motywacja dla mnie na każdy dzień. 
Kształciłam swoje umiejętności w Krakowie i na Śląsku, w Państwowej szkole zawodowej, Beauty Projekt Agnieszka Mikołajczuk, You, Mistero Milano,Słowianka, Magnetic

czytaj o Małgorzata Pilch