mgr Dorota Dymek

kosmetolog, właścicielka

Symbol dobrego stylu oraz Ikona Polskiej kosmetologii.

Jako jedna z pierwszych w Polsce była prekursorem wprowadzania nowych technologii kosmetologicznych, laserów oraz kosmetyków najwyższej jakości.  Została wielokrotnie doceniona przez głównych dystrybutorów kosmeceutyków w Polsce oraz czasopisma branżowe. Od 25 lat jest głównym kosmetologiem w swoim Gabinecie, konsultuje oraz jest wsparcie merytorycznym dla reszty zespołu. Ciągle podnosi swoją wiedzę biorąc udział w najważniejszych oraz najbardziej prestiżowych szkoleniach w branży Beauty. Jej wieloletnie doświadczenie kosmetologiczne oraz dermatologiczne stanowi trzon Gabinetu DD oraz stosowanych w nim terapii.
Prowadzenie Gabinetu DD na najwyższym światowym poziomie oraz zadowolenie klientek jest jej głównym celem oraz życiową pasją. 25 lat to początek nowej ery Gabinetu

Jedne z osiągnięć:
Ukończyła kosmetologię na Wydziale Farmaceutycznym Akademii Medycznej w Bydgoszczy oraz studia na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi na wydziale lekarskim, zdobywając tytuł magistra Promocji zdrowia.
Oprócz pracy w swoim gabinecie od lat jest Przewodniczącą Komisji Egzaminacyjnej w Małopolskiej w Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie oraz Egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Polsce w zakresie kosmetologii. Ponadto prowadziła zajęcia w Studium Kosmetycznym oraz Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej wykładając kosmetologię.

czytaj o: Iwona Dymek