SEKRETY totalnej gładkości...

Depilacja laserowa jest już z nami od wielu lat. Choć jest najnowocześniejszą metodą likwidacji zbędnego owłosienia, wygląda na to, że ma tyle samo zwolenniczek co przeciwniczek.

Postanowiłyśmy przyjrzeć się uważnie i przysłuchać argumentacji kobiet.

Częstą przesłanką przeciwniczek jest...bolesność. Mimo zastosowania preparatu do znieczulenia miejscowego wiele kobiet określa ból jako „nie do zniesienia”. Urządzenia wiązką światła lasera przenika przez skórę i niszczy mieszki włosowe, co powoduje mniejszy lub większy ból. Nie narusza struktury naskórka czy okolicznych tkanek, a tylko te miejsca mogą być znieczulone. Zwolenniczki twierdzą, że warto „przecierpieć” zabiegi, ponieważ wolność oraz komfort, który otrzymują wraz z gładkością skóry jest dla nich zdecydowanie wyższą wartością. Zatem SKUTECZNOŚĆ wysuwa się na prowadzenie, jednak...

jest grupa Pań dla których depilacja laserowa wcale nie jest skuteczna. Mimo, że wycierpiały tak wiele i sprawdziły tak wiele urządzeń ich włoski w dalszym ciągu odrastają. Okazuje się, że właśnie mnogość prób może być powodem, że totalna gładkość już nie będzie do osiągnięcia...potrzebna jest szczerość. Osłabienie włosa przypadkowymi próbami, czy zabiegami z zastosowaniem nieodpowiednich urządzeń doprowadza do tego, że w późniejszym czasie nawet najlepsza maszyna już nie będzie w 100% skuteczna. To niestety dowód na to, jak niezwykle ważna jest ostrożność oraz dokładne sprawdzenie metody jaką wybieramy.

Czy zatem istnieje ROZWIĄZANIE, które będzie w stanie ZADOWOLIĆ WSZYSTKIE PANIE ???
Okazuje się, że TAK. Możemy z powodzeniem pogodzić zwolenniczki oraz przeciwniczki 🙂

SEKRETEM totalnej gładkości i przy okazji zaskakującego SZCZĘŚCIA nawet najbardziej zagorzałych oponentek depilacji laserowej jest ...DIOLAZE xl oraz nasza wybitna specjalistka Beata Zielińska z 10 letnim doświadczeniem. Dlaczego?

1. Mamy „złoty środek” dla problemu z bolesnością zabiegów. W dalszym ciągu zabieg musi być odczuwalny dla zachowania skuteczności, jednak... trwa 4 razy krócej!!!

kiedyś depilacja nóg trwała 2 godziny. Dzisiaj TYLKO 20 minut
kiedyś depilacja bikini trwała 40 minut. Dzisiaj TYLKO 10 minut
Zatem koniec z męczącymi, długimi i bolesnymi zabiegami.
TERAZ totalna gładkość osiągana BŁYSKAWICZNIE

2. 100% SKUTECZNOŚCI, ponieważ 10 letnie doświadczenie naszej specjalistki gwarantuje IDEALNE dopasowanie ustawień urządzenia. Nawet najlepsza maszyna sama nie reguluje parametrów. TYLKO wprawne, doświadczone OKO Beaty jest w stanie wykorzystać pełną MOC urządzenia i tym samym zaGWARANTOWAĆ najlepszy możliwy efekt. Cieszymy się bardzo, że właśnie człowiek oraz LUDZKIE UMIEJĘTNOŚCI decydują o JAKOŚCI i skuteczności zabiegów. Dzięki temu jesteśmy pewne, że MAMY DLA CIEBIE to, co NAJLEPSZE i NAJSKUTECZNIEJSZE.

Gładkość. Wolność. Delikatność skóry w każdym czasie. Błogość. Oszczędność czasu. Zadbana kobiecość. TERAZ to wszystko dla Ciebie ….BYSKAWICZNIE i SKUTECZNIE.

Jeśli tylko chcesz, możesz umówić się na BEZPŁATNĄ
konsultację z naszą wybitną specjalistką.
Uzyskasz odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania
dotyczące depilacji i TOTALNEJ GŁADKOŚCI.