Iwona Dymek

mgr inż. Iwona Dymek >>> kwalifikacje + doświadczenie

Im WIĘCEJ WIEDZY, tym lepiej… dla Ciebie i Twoich Klientek!

Dlatego nie przestaję szukać i zdobywać nowej. Mimo, że jestem Absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na kierunku kosmetologia, rozpoczęłam kolejne studia - tym razem na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum na Wydziale Farmaceutycznym: kosmetologia.

Reprezentuję pokolenie, które kocha nowoczesne technologie i spektakularne metody, które zmieniają oblicze nawet medycyny estetycznej. A wszechstronna wiedza o najnowszych zdobyczach naukowych, medycznych i kosmetologicznych jest moja absolutną pasją. Zatem, bez względu na to, w którym zakątku Świata naukowcy i pasjonaci wygenerują nowatorskie, kosmetologiczne rozwiązania dla kobiet > natychmiast je testuje i sprowadzam do gabinetu w Wieliczce, by wszystkie Kobiety miały dostęp do supernowoczesnych innowacji, które służą urodzie.


Specjalistyczną wiedzę, zdobywałam przez wiele ostatnich lat pod okiem hiszpańskich naukowców, polskich lekarzy i dermatologów, a także wykwalifikowanych pasjonatów zaawansowanych technologii, którzy swoje życie poświęcają dla wspierania kobiecej urody. Innymi słowy, zebrałam najnowocześniejszą wiedzę z całego świata (i nieustannie ją zdobywam), by skutecznie pomagać i służyć Tobie, a także dzielę się z innymi na Konferencjach i Kongresach:

- wspólnie z Dr Zbigniewem Leśniowskim poprowadziłam panel „Pielęgnacja trudnych okolic – oko, podbródek, okolica ust, owal twarzy” podczas X Naukowego Sympozjum Kosmetologicznego organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kosmetologii pod patronatem Beauty Inspiration oraz LNE.

- XII Sympozjum Kosmetologiczne organizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kosmetologii "Przyjazna Kosmetyka", na którym zaprezentowałam mój wykład pt.: "TOP 5 zabiegów w gabinecie kosmetologicznym".


Jako jedna z nielicznych w Polsce tworzę indywidualne Beauty Plany, czyli kompleksowe urodowe kompasy pozwalające Kobietom dosłownie “zarządzać” własną urodą > likwidować dręczące problemy z cerą i szybciej realizować cele oraz marzenia. Beauty Plany, a innymi słowy: specjalistyczne programy terapii zabiegowej na pierwszym miejscu stawiają Ciebie, indywidualność Twojej cery oraz jej potrzeb. Zatem pomagam odnaleźć i zrozumieć źródła urodowych zmartwień, a następnie projektuję najskuteczniejsze rozwiązania oparte m.in. o nowoczesne technologie i odkrycia świata nauki, które w najkrótszym możliwym czasie sprawią, że każda kobieta będzie zadowolona ze swojego wyglądu >>> a wręcz zachwycona.


Jeśli chcesz skorzystać z mojej wiedzy oraz doświadczenia, to ZAPRASZAM na SZKOLENIA DLA KOSMETOLOGÓW:

>>> Mezoterapia igłowa - jestem certyfikowaną trenerką hiszpańskiej firmy Mesoestetic 
>>> Stymulatory tkankowe