Makijaż okolicznościowy - doskonały! w Wieliczce dla Ciebie


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/dymek/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031

Makijaż okolicznościowy - doskonały!

…sprawia, że czujesz się wspaniale, a Twoja pewność siebie swobodnie emanuje i uwalnia spontaniczną radość życia. Widząc swoje piękno w doskonałej oprawie czujesz się po prostu szczęśliwa, zadowolona i otwarta na wrażenia, jakie niosą ważne, życiowe wydarzenia - ślub, wesele i bankiety; kolacje wystawne lub uroczyście kameralne, gale, bale - sylwestrowe, karnawałowe, czy też inne - okolicznościowe. A i wtedy, gdy to Ty wybierasz, jaką chwilę w swoim życiu chcesz szczególnie zaakcentować i celebrować.

W każdej chwili możesz do nas zadzwonić, by umówić termin Twojej wizerunkowej metamorfozy.
Czekamy pod numerem 600 155 707

Makijaż okolicznościowy, to doskonały wybór na wyjątkową okazję.

Choć wydaje się, że jest jedynie dopełnieniem wybranej przez Ciebie kreacji oraz stylizacji fryzury, to wbrew pozorom, właśnie makijaż stanowi o efekcie finalnym. Dodaje wyrazistości lub tonuje. Odzwierciedla Twoją osobowość, temperament oraz indywidualny styl. Pokazuje czy preferujesz intensywne kolory, blask i ekstrawagancję, czy jednak matową klasykę, ponadczasową elegancję, którą czasami chcesz uzupełnić zaskakującym akcentem. Zatem makijaż wiele “mówi” o Tobie, a co równie ważne - spełni Twoje marzenia, ponieważ…

Makijaż okolicznościowy koryguje i podkreśla kobiecą urodę.

Ta iluzoryczna sprzeczność w słowach w rzeczywistości stanowi finezyjne uzupełnienie. Makijaż wygładza cerę i ujednolica jej kolor, a tym samym ukrywa niedoskonałości. Paletą cieni kreuje wrażenie większego i jakby bardziej otwartego oka, a jednocześnie sprytnie maskuje zmęczenie lub opadające powieki. Kilka mistrzowskich pociągnięć pędzlem podkreśla policzki dodając im młodzieńczej świeżości, modeluje owal twarzy i tym sposobem zaznacza ulubione rysy, a skutecznie odwraca uwagę od tych, które Ty uznajesz za mankament. To nie jest magia - to po prostu sztuka, która służy Twojej urodzie, kiedy tylko zechcesz.

Zadzwoń do nas i odkryj swoje piękno w doskonałej oprawie >>>  600 155 707


Makijaż okolicznościowy profesjonalny
charakteryzuje się niebywałą trwałością, zatem z pewnością przetańczysz całą noc - jeśli tylko chcesz. Natomiast zaczyna się od analizy kolorystycznej, rozpoznania Twoich urodowych pragnień oraz oczekiwań. Wtedy komponowany jest specjalnie dla Ciebie, dzięki czemu idealnie współgra z Twoim naturalnym pięknem. Choć korzysta z podpowiedzi najnowszych trendów i tricków, to nie ulega im całkowicie, ponieważ najważniejsza jesteś Ty i Twoja absolutnie unikatowa uroda.

 

Zapraszamy do gabinetu kosmetologii DD w Wieliczce
Dorota i Iwona Dymek