Hashimoto a kobieca uroda


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/dymek/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031

Hashimoto a kobieca uroda…

Rozprzestrzeniający się, zwłaszcza wśród kobiet, problem chorób autoimmunologicznych, czyli takich, w których organizm walczy ze swoimi przeciwciałami. To nie tylko Hashimoto, ale także Graves basedowa (nadczynność tarczycy) oraz cukrzyca typu 1. A każda z tych chorób ma większą lub mniejszą ekspozycję na skórze…


Problemy cery,
to bezcenna podpowiedź organizmu, którą bez problemu odczyta Kosmetolog wykształcony na Uniwersytecie Medycznym, ponieważ ma szeroką wiedzę z zakresu endokrynologii, immunologii, alergologii i chorób dermatologicznych. Dzięki temu, po rozpoznaniu objawów i przeprowadzeniu wnikliwego wywiadu podpowiada do jakiego lekarza specjalisty warto skierować swoje kroki. Ten jeden element profesjonalnej opieki kosmetologa oszczędza bardzo dużo czasu (terminy u lekarzy są odległe) i przyspiesza wdrożenie właściwego leczenia, co natychmiast wpływa na skórę i zupełnie zmienia plan zabiegowy. A co to oznacza?

Koniec frustracji,
która towarzyszy Kobietom, dbającym o siebie, korzystającym z modnych i dobrych zabiegów, a mimo to, stan ich skóry wcale się nie poprawia - tylko pogarsza. Tracą czas, pieniądze oraz cierpliwość, a wystarczy prawidłowa diagnoza, wdrożone leczenie i odpowiednie przygotowanie skóry do WYBRANYCH zabiegów. Sucha skóra w okolicznościach chorobowych nie powinna być traktowana zabiegami, które naruszają warstwę hydrolipidową naskórka - jak z użyciem dermapen - ponieważ to działanie może szkodzić! Podobnie jak kuszące zabiegi odmładzające czy laserowe, które przynoszą duże korzyści, ALE - do takich zabiegów trzeba przygotować płaszcz hydrolipidowy skóry - innymi procedurami oraz suplementami, dostosowanymi również do etapu leczenia.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z cerą,
w każdej chwili możesz do nas zadzwonić 600 155 707 lub napisać wiadomość,
by umówić BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ KOSMETOLOGICZNĄ z mgr. Iwoną Dymek >>> opis kwalifikacji znajdziesz TUTAJ.

Dowiesz się, jakiej opieki potrzebuje Twoja cera,
jakie wsparcie jest konieczne i jakie mogą być przyczyny problemów. A wszystko po to, by po odpowiednich badaniach i absolutnie indywidualnie zaprojektowanym planie zabiegowym, który uwzględnia suplementację oraz wskazania dietoterapii >>>  odzyskać KOMFORT ŻYCIA, ukojoną cerę oraz dobre samopoczucie.

Jesteśmy dla Ciebie
Dorota i Iwona Dymek