dla Ciebie...


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/dymek/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031

…otrzymać wykreowany tylko dla Ciebie >>> unikatowy BEAUTY PLAN???

Jednak zanim odpowiesz i podejmiesz swoją decyzję pozwól, że opowiem Ci na czym polega przygotowanie takiego planu, jak może Ci służyć oraz dlaczego warto, by każda Kobieta posiadała taki futurystyczny urodowy kompas. A wszystko zaczyna się od Twojej potrzeby lub celu, który chciałabyś osiągnąć, by zaakcentować swoją niepowtarzalną urodę, a nawet kobiecego marzenia, które gdzieś w głębi Ciebie czeka na swoją manifestację. Być może okaże się, że przede wszystkim pragniesz pozbyć się jakiegoś zmartwienia, które zakłóca Twój komfort życia i radość z faktu, że jesteś Kobietą. Gdy tylko powiesz mi, co jest dla Ciebie najważniejsze – ja ofiaruję Ci całą swoją specjalistyczną wiedzę, którą zdobywałam przez wiele ostatnich lat pod okiem hiszpańskich naukowców, polskich lekarzy i dermatologów, a także wykwalifikowanych pasjonatów zaawansowanych technologii, którzy swoje życie poświęcają dla wspierania kobiecej urody. Innymi słowy, zebrałam najnowocześniejszą wiedzę z całego świata, by skutecznie pomagać i służyć Tobie.

Zatem wystarczy, że powiesz mi czy najbardziej pragniesz pozbyć się blizn, przebarwień, stanów zapalnych skóry, rozszerzonych porów, trądziku lub innych problemów skórnych. Czy może dla Ciebie najważniejsze jest wygładzenie, rozświetlenie i rozjaśnienie cery, poprawa owalu, wzrost napięcia skóry lub kompleksowe odmładzanie. Wtedy w pierwszej kolejności zaprojektuję
tzw. kurację wstępną w rekomendowanych i komfortowych dla Ciebie odstępach czasowych, które są czynnikiem optymalizującym efekty. Następnie dopasuję do Twojej cery najskuteczniejsze zabiegi biostymulujące, które redukują nierówności lub prowadzą do głębokiego resurfacingu. Być może wśród z nich rozpoznasz najsłynniejsze obecnie techniki laserowe i technologie IPL, na przykład Lumeca, Fraktora czy Diolaze. A być może w Twoim projekcie pojawią się tylko wybitne peelingi medyczne. Kolejnym krokiem w projektowaniu Twojego BEAUTY PLANU jest precyzyjne skomponowanie zabiegów rewitalizujących, pielęgnacji białej lub innych, które zagwarantują podtrzymywanie efektów. Wśród aktualnych liderów znajdują się m.in. Intraceuticals – określany również jako „zabieg gwiazd” lub Icoone ceniony za genialne i natychmiastowe efekty, a także Kobido – nazywany liftingiem bez skalpela. Choć możliwości jest nieskończenie wiele, to z całego spektrum wybieramy tylko to, co idealnie pasuje do Twojej urody oraz potrzeb.

Jeśli w trakcie projektowania Twojego BEAUTY PLANU uznasz, że masz ochotę skorzystać z efektywności medycyny estetycznej, to zaproponuję takie rozwiązania, które zagwarantują naturalny i długoterminowy efekt. Innymi słowy, wspólnie „oszukamy” grawitację, a Twoje rysy twarzy nie zmienią się, tylko odzyskają swoją sprężystość, elastyczność i młodzieńczy kształt.
Na zakończenie, wyselekcjonuję specjalnie dla Ciebie specjalistyczną dermokosmetykę do kuracji i pielęgnacji domowej. Dzięki temu w pełni wykorzystamy możliwości nowoczesnych rozwiązań kosmetologicznych, uwzględniając fizjologiczne funkcje Twojej skóry. Tak oto powstaje specjalistyczny program terapii zabiegowej, czyli Twój osobisty i indywidualny BEAUTY Plan.
Stanowi listę podpowiedzi i wskazuje ścieżki, które najszybciej zrealizują Twój urodowy cel, kobiece marzenie lub po prostu zlikwidują dręczący problem z cerą. Dzięki temu już nie popełnisz żadnych błędów. Z lekkością i swobodą zatrzymasz, a nawet cofniesz czas – kiedy tylko zechcesz. Zaoszczędzisz znaczne sumy pieniędzy, które kobiety niestety tracą na przypadkowe lub modne zabiegi, które nie są tak precyzyjnie spersonalizowane i dopasowane – mając na uwadze długoterminową perspektywę. Właśnie dlatego warto, by każda Kobieta posiadała swój osobisty urodowy kompas, ponieważ wtedy łatwiej „zarządzać” własną urodą, pielęgnacją oraz przyszłością swojej cery.

W tym miejscu ZAPRASZAM serdecznie
na spotkanie i rozmowę o Tobie.
Zaprojektuję Twój unikatowy BEAUTY PLAN
całkowicie bezpłatnie.
To będzie mój PREZENT dla Ciebie i Twojej urody,
a jeśli zechcesz go przyjąć, to zadzwoń proszę do mnie pod numer 600 155 707

Z pozdrowieniami
Iwona Dymek