COOLtech & ICOONE Laser szybkie WYSZCZUPLANIE

Dzisiaj mamy dla Ciebie krótką informację o FENOMENALNYCH zabiegach WYSZCZUPLAJĄCYCH.
Znajdziesz je tylko w najlepszych gabinetach, które dbają o dostarczanie nowoczesnych technologii swoim nawet najbardziej wymagającym Klientkom.
Uwielbiane przez kobiety, ponieważ... dają szybkie i widoczne efekty. Jeśli Ty też chcesz i potrzebujesz spektakularnego wyszczuplenia to poznaj:

1. COOLtech – usuwanie tkanki tłuszczowej zimnem.
Nowatorskie urządzenie wykorzystujące działanie kriolipolizy – „zamrażanie” tłuszczu. To zabieg intensywnie modelujący sylwetkę, ponieważ polega na selektywnym „uszkodzeniu” tkanki tłuszczowej poprzez schłodzenie jej do niskiej temperatury. Martwe komórki tłuszczowe są wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym, dlatego widoczne rezultaty obserwujemy po dwóch tygodniach i pogłębiają się one nawet do 3 miesięcy.

2. ICOONE Laser – przełomowa technologia do modelowania sylwetki i odmładzania skóry.

To innowacyjne połączenie masażu podciśnieniowego ze światłem LED i laserem. Skumulowanie działania tych trzech technologii daje długotrwałe efekty w modelowaniu i ujędrnianiu skóry oraz wspomaganiu pracy układu limfatycznego. Doskonale sprawdza się w likwidacji cellulitu, zlokalizowanego tłuszczu, obrzęków, a także skutecznym ujędrnianiu skóry ciała i twarzy.
Już po pierwszym zabiegu efekt liftu jest widoczny, skóra bardziej napięta a nogi lżejsze. Już po trzech sesjach cellulit będzie mniej widoczny a struktura skóry ilegnie znacznej poprawie. Dodatkowo skóra nabiera świeżego i promiennego wyglądu.

To wszystko czeka na Ciebie w naszym gabinecie.

W każdej chwili możesz umówić się na konsultację,
aby sprawdzić która z wymienionych technologii
przyniesie Ci najszybsze efekty wyszczuplania.