Przełomowe ODMŁADZANIE

Drogie Panie, doczekałyśmy się
Przełomowy moment w medycynie estetycznej, który spełnia damskie marzenia i pragnienia.
Jest dowodem na to, jak bardzo nasze kobiece zdanie oraz opinie są cenne oraz ważne dla naukowców.
Ostatnie lata były pełne ostrożności wielu Pań. Obawiały się, że zabiegi medycyny estetycznej bywają zbyt inwazyjne i dosłownie zmieniają rysy twarzy. Mnóstwo kobiet rezygnowało z wymarzonego wygładzenia, ponieważ nie chciały silnie zaznaczać czy podnosić kształtu kości policzkowych. Choć dla naukowców nie było to łatwe zadanie to nie ustali w wysiłkach do momentu, w którym dokonali prawdziwego przełomu...

Pierwszym jest MOLEKUŁA MŁODOŚCI - PROFHILO, czyli efekt miliona sprężynek przywracających utracony kontur twarzy. Innowacja nagrodzona złotą statuetką za najlepszy zabieg odmładzający. Zatem z przyjemnością ogłaszamy, że przyszłość zaczyna się dziś. Nowa technika podawania preparatów w 5 punktach na twarzy gwarantuje naturalny wygląd bez zmian osobistych rysów twarzy. Natomiast połączenie bioremodelingu z efektem sprężystości gwarantuje wygładzenie i wzmocnienie skóry oraz silny efekt przeciwzmarszczkowy. To wszystko możliwe dzięki opatentowanej technologi SHC, czyli stabilizowanych hybrydowych kompleksów kwasu hialuronowego. Kombinacja o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej, w formie ściśle połączonych, skręconych ze sobą krotkich i długich łańcuchów, działają w skórze jak mikroskopijne sprężynki i przywracają utracone napięcie, kontur i profil twarzy, a także sprężystość. Być może brzmi to dość skomplikowanie, jednak daje nadzywczaj naturalne efekty odmłodzenia. Co więcej, Prophilo jako zwycięzca prestiżowej Akademii Anti Aging & Beauty Trophy, nagrodzony złotą statuetką podczas międzynarodowego kongresu medycyny estetycznej w Paryżu daje coś jeszcze – bezpieczeństwo. Unikalny i jedyny produkt na rynku, który poprzez perfekcyjną czystość składników redukuje powstawanie skutków ubocznych typu obrzęki czy uczulenia, w efekcie czego uzyskał miano BEZPIECZNE PIĘKNO – made in Italy.

Drugim jest NANOBRIGHT Anti – pollution. Fenomenalna alternatywa do popularnych kwasów odświeżających skórę, które do tej pory można było stosować tylko w okresie jesienno-zimowym. Nowoczesny następca, czyli NANOterapia jest całorocznym zabiegiem rewitalizującym twarz, okolice oczu oraz czerwień wargową. Choć można ją określić jako rodzaj mezoterapii to zaskoczeniem jest całkowita bezbolesność oraz komfort. Charakteryzuje się cudowną wręcz stymulacją skóry, która działa jeszcze długo po zabiegu. To dzięki urządzeniu wyposażonemu w wyjątkowo cienkie nanoigły, które wprowadza substancje aktywne w głębsze warstwy skóry. Skład NANOterapii jest równie zachwycający co bezbolesność oraz skuteczność. Znany wszystkim kwas hialuronowy stanowi 8% skladu i odpowiada za nawilżenie oraz wygładzenie. Kwas traneksamowy uszczelnia naczynia krwionośne i rozjaśnia przebarwienia. Natomiast tetrahydrokurkumina jako jeden z nielicznych antyoksydantów wymiata reaktywne formy tlenu i azotu, chroniąc skórę przed zanieczyszczeniami środowiskowymi. Zatem zabieg daje niesamowite efekty a jednocześnie jest delikatny również dla skóry bardzo cienkiej i silnie unaczynionej.

Mamy to szczęście żyć w czasach, gdy naukowcy dosłownie prześcigają się w spełnianiu kobiecych marzeń, pragnień a nawet...zachcianek. Zatem teraz intensywne odmładzanie z niezwykle naturalnym efektem oraz całoroczna stymulacja i odświeżanie skóry jest do Twoich usług.