Ultranowoczesne MODELOWANIE sylwetki

Ultranowoczesne modelowanie sylwetki

Najnowszej generacji zabieg SILNIE i pilnie WYSZCZUPLAJĄCY oparty na opatentowanej technologii urządzenia ICOONE. Służy wszystkim kobietom, które pragną lub potrzebują wymodelować swoją sylwetkę w jak najkrótszym czasie.

Choć brzmi to wręcz nieprawdopodobnie to… dzieje się naprawdę.
Każdego dnia w naszym gabinecie.
Do dzisiaj pamiętamy sceptyczny uśmiech Basi, która nawet nie ukrywała tego, że nam nie wierzy, jednak…tak bardzo pragnęła choć nieco ujędrnić skórę ud i pośladków przed urlopem, że postanowiła zaryzykować.  Jeszcze w trakcie zabiegu otwarcie opowiadała, że już od wielu lat nie wierzy żadnym reklamom, ponieważ wszyscy piszą, że „najlepsze”, „najskuteczniejsze” a potem okazuje się, że efekty są raczej marne.  Coś tu brzmi znajomo ? No właśnie…

Wiesz, my też nie wierzymy w obiecujące hasła przyklejone do produktów i urządzeń. Dlatego zawsze wszystko dokładnie sprawdzamy i testujemy zanim cokolwiek pojawi się na naszych półkach czy w gabinetach. Następnie polecamy czy rekomendujemy tylko te, które są idealnie dopasowane do indywidualności każdej kobiety. Jednak przy urządzeniu ICOONE wszystkie stanęłyśmy jak „wryte” bo… daje spektakularne efekty przy każdym rodzaju skóry. Nawet tej, które do tej pory miały przeciwskazania do drenaży limfatycznych czy endermologii. Okazuje się, że mówią prawdę  - to jedyne na świecie urządzenie medyczne, które daje możliwość wykonywania zabiegów na całym ciele, twarzy oraz biuście. Natomiast efekty są absolutnie widoczne już po pierwszym zabiegu.

Wielofunkcyjność ICOONE również jest bliższa podróżom kosmicznym niż bandażom czy tradycyjnym urządzeniom. Zaczynając od redukcji, a wręcz likwidacji cellulitu oraz lokalnych złogów tłuszczu. Poprzez intensywne ujędrnianie nawet najbardziej problematycznych dotąd miejsc jak luźniej skóry na ramionach czy wewnętrznej stronie ud. Kończąc na widocznym wyszczupleniu wybranych okolic. To co się dzieje z talią dosłownie graniczy z cudem.

Zastanawiałyśmy się – jak to jest możliwe?
Wchodząc głębiej w informacje dotyczące samej technologii zobaczyłyśmy geniusz twórców ICOONE. Połączyli masaż ciśnieniowych niezależnie pracujących rolek wraz z energią zimnego lasera i światła LED. Nie będziemy Cię zanudzały szczegółami technicznymi, jednak pozwól, że wymienimy choć kilka dodatkowych zalet:

- stymuluje odbudowę komórkową poprzez produkcję kolagenu i elastyny
- przyspiesza metabolizm komórkowy
- stymuluje pracę układu limfatycznego, zmniejsza obrzęki i stany zapalne
- w naturalny sposób rozkłada komórki tłuszczowe do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych
- wzmacnia drenaż limfatyczny

Tak. To wszystko w jednym urządzeniu, zatem z pełną odpowiedzialnością możemy dzisiaj GWARANCJĘ skuteczności oraz co więcej - jesteśmy przekonane, że…
Twoja mina będzie równie zaskoczona jak Basi, która po zabiegu nie była w stanie powstrzymać okrzyku A JEDNAK TO PRAWDA!
Teraz nie tylko sama dalej korzysta z zabiegów, ale jest jak nasza Ambasadorka, która opowiada swoją własną historię, która jak już wiesz zaczęła się od niedowierzania. Natomiast kończy się radością, szczęściem, euforią i wszystkimi emocjami, które może odczuwać kobieta, której ciało staje się SMUKŁE, jędrne, WYSZCZUPLONE.

Jeśli w dalszym ciągu nie wierzysz to…
koniecznie sprawdź na własnej skórze

Czekamy na Twój telefon