Zmysłowe USTA. Uwodzicielskie spojrzenie…

Kobiety… tak różne i być może właśnie dlatego tak niepowtarzalnie piękne.
Choć różni nas wiek, rozmiar, ulubiony kolor włosów, czy kształt oczu to…
wszystkie chcemy czuć się kobieco i po prostu pięknie.
Nawet wtedy, gdy nie przyznajemy się przed światem to w głębi duszy każda z nas pragnie wyglądać zmysłowo i uwodzicielsko – prawda?

Jednym z najbardziej widocznych atrybutów kobiecego piękna są …USTA. Dla jednych z nas są prawdziwą ozdobą twarzy, a dla innych zmartwieniem lub co gorsza - kompleksem. Niestety Matka Natura nie obdarowała nas wszystkie równo. Jednak mamy to szczęście, że żyjemy w czasach, w których nowoczesna medycyna estetyczna bardzo intensywnie pomaga udoskonalać kobiece piękno i tym samym likwidować zmartwienia. Jak zwykle z całej palety możliwości i dostępnych metod poprawiania kształtu czy wielkości ust, wybrałyśmy dla Was tę najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą. Mianowicie kultowy Mesofiller z innowacyjną technologią densiMatrix, dzięki której kwas hialuronowy ma doskonałą odporność na degradację. Innymi słowy jest zdecydowanie trwalszy niż pozostałe dostępne preparaty. Dodatkową zaletą wypełniacza produkowanego przez markę Mesoestetic jest GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA zgodna z E.P.P.S. certyfikacja CE, którą zawdzięczamy procesowi oczyszczenia. To JEDYNY taki - najczystszy na rynku, jednofazowy i usieciowany kwas hialuronowy.

Kobiece USTA już po kilku dniach mogą wyglądać zmysłowo i ponętnie. Dokładnie tak jak w Twoich marzeniach. Mesofiller pozwala nie tylko powiększać, ale również korygować kształt czy odnawiać wolumetrię. Jeśli tylko chcesz, to już w najbliższych dniach możesz czarować kogo tylko pragniesz swoimi pięknymi, pełnymi ustami…

To nie wszystko…
Mamy jeszcze małą podpowiedź. Doskonałym dodatkiem do zmysłowych ust jest… uwodzicielskie spojrzenie. Poeci piszą, że oczy kobiety są zwierciadłem jej duszy, w których mężczyźni mogą się bezwiednie zatracać. Jednak…
gdy mamy świadomość, że wokół naszych oczu wyraźnie widać zmarszczki to wtedy nasze spojrzenie już nie jest tak odważne i pewne siebie. Zatem jeśli kiedykolwiek poczujesz, że tracisz w swoich własnych oczach uwodzicielskie spojrzenie to wystarczy, że nas odwiedzisz.

Mamy dla Ciebie błyskawiczny, małoinwazyjny zabieg, który likwiduje zmarszczki mimiczne – czyli wszystkie kurze łapki wokół oczu, u nasady nosa a nawet nad górną wargą. Istnieje również możliwość podniesienia kącików ust, zatem twarz automatycznie staje się pogodna, a rysy łagodniejsze. To wszystko możliwe dzięki Bocouture, choć pewnie szybciej skojarzysz nazwę botox. Warto jednak pamiętać, że znacznie różni się od klasycznych zabiegów przy użyciu botuliny. Dlatego, że jest WYSOCE OCZYSZCZONY i nie zawiera białek kompleksujących w swoim składzie. Oznacza to, że można go stosować również u osób zmagających się z alergią.

Jako ciekawostkę dodamy, że potocznie i ogólnie określany botox zajmuje PIERWSZE MIEJSCE w rankingu „najchętniej wybierana procedura odmładzająca” – tak podaje The American Society of Plastic Surgeons (ASPS). Zupełnie się nie dziwimy, ponieważ ten zabieg nie wymaga czasu rekonwalescencji i jest bardzo bezpieczny. Natomiast stosowany u nas Bocouture dzięki swojej wyjątkowej formule utrzymuje się nawet do pół roku, a efekty widoczne są już w pierwszej dobie po zabiegu.
Zatem jeśli jesteś gotowa na zmysłowe USTA i uwodzicielskie spojrzenie to…
możesz mieć wszystko TERAZ.