Prezent dla Kobiet po chemioterapii

 

 

ONKO PREZENT, czyli nasz ukłon dla kobiet po chemioterapii.

Wiemy, że nie możemy zmienić całego świata, ale…
pragniemy zmienić świat i samopoczucie choć kilku KOBIET, którym los postawił na drodze tak trudne wyzwanie jakim jest… rak.

Przyznajemy, że nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie cierpienia jakie niesie ta choroba. Jednak możemy sobie wyobrazić, czego potrzebuje KOBIETA…
Każda z nas w każdej sytuacji chce czuć się PIĘKNĄ. Bez względu na okoliczności. Czasem problem, choroba lub zrządzenie losu sprawia, że wygląd nie ma znaczenia, jednak…
 jako kobiety czujemy,
że w głębi duszy,
czasem skrycie…każda z nas chce wyglądać atrakcyjnie,
bo wtedy czujemy się lepiej.
Mamy wręcz przekonanie, że nie można tak ważnej części kobiecości jak zadbany wygląd przerzucać na drugi plan lub udawać, że „nie ma znaczenia”. Nawet wykwalifikowani specjaliści psychologii potwierdzają, jak niezwykle ważne w procesie leczenia jest pozytywne nastawienie i dobre samopoczucie. Właśnie dlatego chcemy realnie POMAGAĆ KOBIETOM, które w trakcie choroby straciły rzęsy i brwi, a wraz z nimi swój zdrowy wizerunek. Pragniemy, by w lustrze mogły znów zobaczyć siebie – zadbaną, piękną KOBIETĘ z perfekcyjną oprawą oczu. Wierzymy, że nasz PREZENT pomoże odzyskać uśmiech oraz lepsze samopoczucie. 

Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 600 155 707

Jeden dzień w miesiącu wykonujemy BEZPŁATNY makijaż permanentny dla kobiet po chemioterapii. Każda Pani, która zadzwoni i umówi swoją wizytę może wybrać jedną z dwóch opcji PREZENTU:
- makijaż permanentny brwi
- permanentna górna linia rzęs

Mamy nadzieję, że nasz ukłon w stronę kobiet, które zmagają się z rakiem okaże się wartościowym prezentem, który rozpromieni wiele kobiecych twarzy i pomoże przywracać nadzieję na NOWE ŻYCIE.