Kobieca MOC 2020

Wreszcie nastały najpiękniejsze czasy DLA KOBIET.
Jesteśmy coraz bardziej świadome nie tylko swoich praw, ale przede wszystkim nieograniczonych możliwości. Naukowcy neurobiologii oraz fizycy kwantowi odkryli jak działają nasze umysły, zatem każda z nas może rozwijać się jak chce, kiedy chce i gdzie chce, bo cała wiedza dostępna jest w dosłownie kilka kliknięć. Do tego psychologowie i terapeuci dzięki dziesiątkom lat badań, dzisiaj potrafią wspierać nas w rozwiązywaniu problemów i odkrywaniu własnych potrzeb, pragnień oraz życiowych celów. Uwolniłyśmy się od ograniczających przekonań typu „miejsce kobiety jest w kuchni” i już większość z nas traktuje te frazesy jako archaiczny żarcik. Odzyskałyśmy swoją kobiecą MOC mentalną, fizyczną i wizerunkową. Mamy coraz odważniejsze marzenia, zmieniamy zawody, kreujemy swoją rzeczywistość, a nawet ... zatrzymujemy czas.

Jednak warto pamiętać, że kiedyś nie było tak kolorowo, bo zaczęło się bardzo bojowo. Zaczynając od walki o równe prawa, poprzez wyrwanie się ze schematów „perfekcyjnej pani domu, żony i matki”, gdzie królowały oczekiwania a nie nasze indywidualne osobowości. Całość wieńcząc ciężką pracą nad specjalizacjami zawodowymi oraz rozwojem osobistym, czasem nawet w trakcie wychowywania dzieci. Dotarłyśmy do chwili, gdy same decydujemy o sobie. Świadomie wybieramy swoje szczęście i to, co tak naprawdę chcemy robić w życiu. Mamy wszelkie możliwości i narzędzia, by zrobić z naszym istnieniem, tokiem myślenia oraz wizerunkiem wszystko to,  o czym marzymy. Warto to docenić i celebrować jak najczęściej z wdzięcznością i szacunkiem do kobiet, które kiedyś tak niewiele mogły – a jednak działały na tyle, na ile to było możliwe. To nasze przodkinie wywalczyły nam ten cudowny grunt i torowały ścieżki w ciernistych lasach przekonań i ograniczeń. Dzisiaj kobiecość jest WOLNA w szerokim rozumieniu tego słowa.

TERAZ
możemy wygodnie rozgościć się w swojej MOCy. Emanować kobiecością, co dodaje nam powalającej pewności siebie na każdej płaszczyźnie życia. Możemy każdego dnia stwarzać swoją rzeczywistość od nowa. Codziennie budzić nowe nadzieje i odwagę, by sięgać po coraz większe marzenia. A jeśli chcemy to...nawet możemy nieco „cofnąć czas”. Odzyskać młodzieńczy blask swojej cery i wymodelować ciało. W każdej chwili zaczynać wszystko od nowa i nawet metryka już nie stoi na naszej przeszkodzie. Tak pięknie brzmiące słowa „Wszechświat wspiera Cię w każdej chwili – wystarczy, że podejmiesz decyzję” to prawda. Możliwości jest tak nieskończenie wiele jak gwiazd na niebie. Zatem nawet teraz, możesz zastanowić się czego tak naprawdę pragniesz? Podjąć decyzję TAK i wtedy bardzo szybko wszystkie potrzebne okoliczności pojawią się wokół Ciebie. Może w postaci wiedzy lub gotowych do pomocy ludzi. Może w postaci nowych pomysłów czy dodatkowej energii do działania. A może zdarzy się coś zupełnie nieoczekiwanego... zawsze życzymy Ci wszystkiego co najlepsze dla Ciebie. Jednak jeśli Twoim marzeniem, pragnieniem lub potrzebą jest odmłodzenie twarzy, zadbanie o siebie oraz swój kobiecy nastrój lub doskonała pielęgnacja ciała to nie musisz czekać na „nieoczekiwane”. Wszystkie niezbędne i najlepsze metody, urządzenia oraz medyczno – kosmetologiczne procedury czekają na Ciebie w naszym gabinecie, by w jak najkrótszym czasie zrealizować Twoje urodowe marzenie.

Zatem...
jakie marzenie zrealizujesz w 2020 roku ?

z pozdrowieniami
Dorota i Iwona Dymek