jest tylko JEDEN


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/dymek/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031

Cała plejada GWIAZD znanych z ekranów i najwspanialszych scen świata zachwycona, a wręcz rozkochana w rewolucyjnej metodzie odmładzania skóry, która umożliwia retusz twarzy bez skalpela. Mowa o światowym autorytecie w dziedzinie tlenowej pielęgnacji skóry, czyli Intraceuticals.
Jest tylko jeden. Natomiast ambasadorek bez liku.
Zaczynając od Madonny, przez podziękowania Naomi Campbell za przeciwdziałanie odwodnieniu skóry w trakcie ciągłego podróżowania. Potwierdzenie Cher, że skóra po zabiegu była promienna przez całą 20-godzinną sesję zdjęciową. Kolejne wyrazy wdzięczności od piosenkarki Fergie, za opiekę nad skórą podczas tras koncertowych. Następnie Kim Kardashian, Miranda Kerr, Miley Cyrus, Jessica Biel oraz nasza polska wokalistka Magda Steczkowska, która mówi, że Intraceuticals to jej sposób na promienną cerę. Kończąc na sytlistce gwiazd Rachel Zoe oraz makijażystce gwiazd Hollywood Gina Brooke.

Jak to możliwe, że jeden zabieg ma tak wiele wielbicielek?

Powód wydaje się oczywisty i prosty – to widoczne EFEKTY. Intraceuticals zrewolucjonizował stosowanie kwasu hialuronowego jako wyjątkowego nawilżacza oraz dostarczył skuteczny system. Najnowsze badania doprowadziły do opatentowania technologii Hyaluronic Layering (warstw hialuronowych). Natomiast proces Intraceuticals połączył niezwykłe zalety terapeutycznego tlenu hiperbarycznego z serum oraz 3-etapowymi warstwami hialuronowymi. Zatem Intraceuticals to ukierunkowana terapia oraz idealna alternatywa dla zabiegów inwazyjnych.

W zabiegach tlen hiperbaryczny dostarcza serum „na” i „do” skóry. Inicjuje osmotyczne nawadnianie i dostarcza składniki aktywne. Dotlenia skórę, czego efektem jest jej świeżość oraz zdrowy koloryt. Natychmiast ujędrnia, podnosi i wypełnia skórę, aby znacznie zmniejszyć widoczność drobnych linii i zmarszczek. Jednocześnie to remedium na suchość, odwodnienie, starzenie się skóry, przebarwienia i podatność na komplikacje. Aż 5 procedur i wysoce skutecznych linii pielęgnacyjnych umożliwiają spersonalizowaną terapię, która rozwiązuje szereg problemów urodowych. W menu znajdziemy odmładzający i przeciwzmarszczkowy Rejuvenate, który każdą skórę wygładzi i intensywnie nawodni, dając efekt liftingu, zagęszczenia oraz uelastycznienia. Następnie Opulence, czyli botaniczne rozjaśniacze i mocno skoncentrowana witamina C, co wyrównuje koloryt i dodaje blasku. Dodatkowo rewitalizuje i odmładza wygląd. Clarity, czyli inteligentna i zaawansowana technologia dla skóry podatnej na problemy, podrażnienia i stany zapalne. Atoxelene z peptydami roślinnymi na linie mimiczne i zmarszczki. Daje akumulacyjne i długotrwałe efekty, co stanowi naturalną alternetywę dla bardziej inwazyjnych zabiegów.

To nie wszystko...

Proces i metoda Intraceuticals została uzupełniona i silnie wzmocniona serią Retouch, czyli nowoczesnym serum doskonalącym, do stosowania w ramach pielęgnacji domowej. To nowoczesne podejście do PIĘKNA, ponieważ stanowi odpowiedź na rosnący trend „szklanej skóry”, który odrzuca nadużywanie makijażu instaglam. Teraz z nową kategorią produktów jaką są Retouch’ery możemy profesjonalnie dbać o swoją skórę każdego dnia. Paletę otwiera Serum Bazowe, które rozpieszcza skórę innowacyjną kompozycją różnych hialurionianów, czym wypełnia, wygładza oraz nadaje naturalny i nieskazitelny wygląd. Natomiast uzupełnienie stanowią serum dedykowane: wygładzające zmarszczki, na okolice oczu, liftingujące, rozświetlające.

Intraceuticals to australijska, kompletna filozofia pielęgnacji skóry, która daje natychmiastowe i długotrwałe efekty. Dzięki czemu unikatowy retusz twarzy bez skalpela dostępny jest dla każdej kobiety. Bez względu na ilość wiosen za nami czy przeszłość, która zostawia ślad na policzkach teraz możemy wszystko zmienić.

Czy można chcieć czegoś więcej?