dla Ciebie...


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/dymek/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031

Kobiece myśli…składamy u Twych stóp

A gdyby choć na chwilę tak, jak matka Natura nie zważać na zmartwienia, tylko rozkwitać? Ubrać się w obfitość koloru nadziei, spokoju i wyjść na spotkanie ze słońcem. Krople wody wiosennego deszczu zamieniać w tętniące zielenią życie i upajać się obfitością tej wiosny. Świeżością powietrza napełnić siebie, by odnowić siły i z radością powitać nadchodzące każdego dnia zmiany.

Kobiety najmocniej związane są z Matką Naturą, co nie jest żadnym odkryciem. Jednak nie zawsze pamiętamy o tym, że właśnie w nas kobietach, istnieje ta niezwykła MOC odradzania i odnowy w towarzystwie spokoju oraz błogiej harmonii. Zapominamy, że ciepło naszego uśmiechu może dodawać sił i rozgrzewać serca bliskich osób. To właśnie my Kobiety, możemy subtelnym gestem rozjaśnić dzień drugiego człowieka i budzić nadzieję nawet tam, gdzie inni jej nie dostrzegają. Łagodnym spojrzeniem możemy koić rozedrgane nastroje i przywracać równowagę tam, gdzie najbardziej jest potrzebna. Natomiast subtelnym dotykiem możemy wzmacniać i sprawiać, że chce się żyć…

o Tobie mowa Droga Kobieto 🙂
To właśnie Ty masz wszystkie te moce w sobie. To Ty możesz pomóc Matce Naturze rozbudzić i odnowić życie wszędzie, bo każdy Twój kobiecy gest tworzy sprzyjające warunki do rozkwitu. Choć efekty nie zawsze widoczne są od razu, to z łatwością sam proces można porównać do nasionka złożonego w żyznej glebie. Podlewane z czułością po kilku dniach kiełkuje. Potem rośnie każdego dnia, aż do chwili, gdy naszym oczom ukazuje się piękny kwiat. Tak to działa w naturze, natomiast w ludzkim życiu każda pozytywna myśl bliskiej Ci osoby może być jak to maleńkie nasionko. Otoczone łagodnością Twojego spojrzenia i pielęgnowane subtelną mocą Twojego dotyku zacznie wzrastać. Natomiast Twój wspierający uśmiech każdego dnia pomoże szybciej zakwitnąć nadziei, która przyspiesza manifestację pozytywnych myśli w naszej ludzkiej rzeczywistości.

Dzisiaj prosimy Cię uprzejmie,
podziel się ze światem mocą swojej kobiecej energii. Przypomnij sobie, jak wielki masz wpływ na budowanie harmonii i tworzenie równowagi w Twoim otoczeniu. Gdy każda z nas swą łagodnością wypielęgnuje swój najbliższy krąg bliskich, to wtedy uzyskamy wspólny efekt. Zmienimy Świat na lepsze, bo wszędzie zakwitną kwiaty wypielęgnowanych dobrych myśli.

A jeśli pomyślisz, że
to nieco naiwne lub niemożliwe, to…nie wierz nam na słowo i przekonaj się sama. Sprawdź, kiedy chcesz, jaką moc ma Twój uśmiech. Wystarczy, że ofiarujesz go w niespodziewanym momencie. Tak po prostu. Wtedy przyjrzyj się jak zmienia się oblicze obdarowanej osoby. Zauważ jak inaczej popłynie kolejna godzina – czy łagodniej? Zobacz co się wydarzy, gdy zupełnie bez powodu subtelnie i bez słów dotkniesz najbliższą osobę. Pogładzisz środek pleców, policzek lub muśniesz swym ciepłem dłoń. Tak po prostu. Zbadaj. jak upłynie wieczór lub rozmowa, gdy…tak po prostu z delikatnością w głosie zapytasz bliską osobę, jakie marzenie chce pielęgnować. Które w pierwszej kolejności chce realizować. Zobacz, jeśli chcesz, jak zmieni się twarz i nastawienie tej osoby, gdy dodasz – wierzę w Ciebie.
Te z pozoru niewielkie gesty mają niezwykłą moc. Gdy zdecydujesz się na prywatne eksperymenty, to bardzo szybko przekonasz się, że to wszystko co zostało napisane na wstępie – to prawda 🙂 W Tobie Droga Kobieto jest cała moc Matki Natury.
Życzymy Ci słonecznie,
by Twoje kobiece gesty jak dotknięcia czarodziejskiej różdżki wpływały na Twoich bliskich. Niechaj ogród Twojej Rodziny napełni się pąkami nadziei, które w kolejnym kroku zakwitną kolorami radości, ekscytacji spełnionych marzeń i subtelnością promieniującej dobroci. Niech odnawia się życie i rozgości równowaga wszędzie tam, gdzie spojrzysz z uśmiechem.