Pierwsza taka jesień...


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/dymek/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031

W każdym roku jesień przynosiła nam melancholię. Ciepłą barwą spadających liści starała się choć trochę kolorować nastroje i pozłacać życiowe refleksje. Modną „jesienną chandrę” muskała delikatnymi i słabymi już promieniami słońca, okrywała ciepłym kocem, a w tlącej się leniwie świecy chciała podtrzymywać nadzieję i tę pewność, że przeminie. Jesień przeminie, jak każda pora roku…Jednak Jesień 2020 jest inna > przyniosła nam zmartwienia, różne odcienie lęku i szereg emocji trudniejszych niż zwykle. Być może teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej > nie wiemy, jak poradzić sobie z nastrojami. Jaka drogę wybrać dla swoich myśli?

Jedna z możliwych ścieżek podpowiada nam, by trwać z pretensjami do Pani Jesieni, że tak okrutna w tym roku. Druga, zachęci do przeczekania. Natomiast trzecia ścieżka może zaprowadzić nas w zupełnie NOWE miejsce > być może nawet bardziej inspirujące niż można się tego spodziewać, gdzie w banalnie brzmiącym TERAZ odnajdziemy małe kawałeczki szczęścia.  Każdego dnia możemy je odkrywać, organizować, a następnie układać, by w trakcie jesienno- zimowych dni zbudować piękną mozaikę. Jeśli ten pomysł choć troszkę przypadł Ci do gustu, to już TERAZ możesz wybrać i wstępnie zaplanować > małe kawałeczki szczęścia na najbliższe dni.
Wystarczy zaprosić wyobraźnię, która chętnie podpowie > co może sprawić Ci przyjemność? Co malutkiego możesz zrobić dla siebie, by poczuć się lepiej – przyjemniej? Co może osłodzić lub rozświetlić zamglony dzień lub wieczór?

Wiesz, że do wyboru – często wbrew pozorom – masz wiele możliwości. Od znanych i lubianych, przytulnych rytuałów domowych, o których wspominamy na początku - jak ciepły koc w połączeniu z blaskiem świec, przez małe spotkania i odwiedziny przyjacielskich osób, aż po…rozpieszczanie siebie. W ostatniej z opcji też jest nieskończenie wiele możliwości…
Możesz w tym roku > bardziej niż kiedykolwiek wcześniej > zadbać o dzienne, osobiste rytuały pielęgnacji domowej, by po kilku tygodniach w centrum pięknej mozaiki odbijała się zadowolona z siebie, zadbana Kobieta. Możesz pozwolić sobie na małe ucieczki od całego świata i związanych z nim problemów, by zrelaksować się wśród zapachu kwiatów w naszym gabinecie > a przy okazji, być może intensywniej niż kiedykolwiek wcześniej zregenerować i rozświetlić cerę. Możesz skupić się na celebrowaniu swojej kobiecości > każdego dnia choć troszeczkę, a raz na jakiś czas skorzystać z dobroczynnego zabiegu, który uwolni Cię od urodowych zmartwień, wypielęgnuje skórę i rozpieści zmysły.

Jeśli tylko chcesz > w każdej chwili z przyjemnością opowiemy Ci o kosmetologicznych możliwościach, które zamienią Twój jesienny czas w piękną mozaikę PIĘKNEJ KOBIETY.
Pomożemy dopasować najcudowniejsze preparaty do domowych, pielęgnacyjnych rytuałów. Doradzimy jakie zabiegi najszybciej spełnią Twoje urodowe oczekiwania. Podpowiemy, jak celebrować kobiecość, by mimo chłodu i specyfiki jesieni 2020 > życie stawało się piękniejsze…

Porozmawiajmy > 600 155 707