to bardzo ważne


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/dymek/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031
 
MASKNE, czyli piętno maseczki na Twojej cerze

To niezwykle trudny czas, zwłaszcza dla delikatnych i wrażliwych cer, które miały skłonność do dojrzałego trądziku oraz zaczerwienienia. Noszenie maseczki nasila objawy wrażliwości lub powoduje zupełnie nowe, nieznane dotąd reakcje skóry, które stają się coraz bardziej kłopotliwe, a nawet bolesne. Efektem MASKNE zaskoczone są również te Panie, które do tej pory nie miały większych problemów z cerą, a teraz zauważają niepokojące zmiany na swojej twarzy. Zewsząd pojawiają się pytania: co z tym zrobić? Jak sobie z tym poradzić? Co się dzieje z moją skórą?
Zanim przejdziemy do odpowiedzi na te ważne pytania, proszę pozwolić, że w pierwszej kolejności wyjaśnimy:

Co to jest MASKNE?
To nowe określenie powstało z połączenia dwóch angielskich słów MASK (maseczka) oraz ACNE (trądzik) i wszystko staje się jasne. Innymi słowy, „maskne” to kłopoty z cerą w miejscach, które zasłania maseczka >>> drażni, pociera skórę i blokuje dostęp świeżego powietrza, a co gorsza: pojawiające się pod maseczką ciepło i wilgoć wytwarzają doskonałe środowisko dla bakterii i innych drobnoustrojów. Efektem są wypryski, zaczerwienienia a nawet zapalenia skóry, które wołają o ratunek i odpowiedzi na postawione wcześniej pytania, zatem:

Jak sobie z tym poradzić?
Najprostszą radą, która niestety jest absurdalna brzmi: unikać maseczki. Jednak wszyscy wiemy, że nie jest to możliwe w dzisiejszych czasach, dlatego zaproponuję 2 SENSOWNE KROKI:

1 >>> pilna konsultacja kosmetologiczna, by zdiagnozować aktualny stan cery i jak najszybciej zatrzymać negatywne skutki MASKNE

2>>> Indywidualny plan ratunkowy dla skóry, który ma na uwadze pielęgnację, ochronę i leczenie 24/7, czyli perfekcyjnie dopasowany do stylu życia oraz aktualnych, zwiększonych potrzeb cery.

Niezwykle ważna jest również świadomość, że zmiany na skórze nie ustępują samoczynnie, dlatego tak istotna jest pilna interwencja kosmetologiczna i szczególna ostrożność w doborze kosmetyków w czasach noszenia maseczki. Zdarzają się sytuacje, gdy kilkudniowe zaczerwienienie i swędzenie zamienia się w ostre zapalenie skóry i ryzyko długotrwałego leczenia. Zatem warto zadbać o siebie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, by uniknąć bolesnych zaskoczeń.

Jestem dla Ciebie
i zapraszam na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ,
by wspomóc Twoją cerę w tych trudnych czasach i zlikwidować efekt MASKNE.

W każdej chwili możesz do mnie zadzwonić pod numer 600 155 707
i umówić wygodny dla Ciebie termin spotkania.

Z pozdrowieniami
Iwona Dymek