dla Ciebie


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/dymek/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031
 
Sensacja w świecie kosmetologii, ale również na globalnej mapie świata, dlatego proszę pozwolić, że dzisiaj zaczniemy od ciekawostek, a tuż za nimi wyjawimy korzyści płynące z owej sensacji >>> dla Ciebie.
Historia zaczyna się wiele, wiele lat temu, gdy rozpoczęto badania nad pożądanym przez wszystkich specyfikiem >>> eliksirem młodości <<< jednak za każdym razem kończyły się fiaskiem. Nie udało się nawet amerykańskim naukowcom i tutaj wstawimy dumne „ALE”, ponieważ UDAŁO się POLAKOM. To właśnie polscy naukowcy złamali jeden z najtrudniejszych kodów natury, by SŁUŻYĆ KOBIECEJ URODZIE.

Ksantohumol – jego dziwaczna nazwa skrywa w sobie coś niezwykłego - jest związkiem o niemal cudotwórczych właściwościach, dlatego tak wiele naukowców, tak długo pracowało nad możliwością wykorzystania ksantohumolu m.in. w kosmetologii. Jednak kod natury wymykał się i przy każdej opracowanej metodzie natychmiast zmieniał – a ujmując rzecz ściśle > tracił wspaniałe właściwości. Przełom nastąpił w Polsce i odkryto unikatową SYNTEZĘ ksantohumolu, dzięki czemu dzisiaj może służyć w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów urodowych. W gotowej do użycia wersji specyfik jest 30 razy skuteczniejszy niż witamina C oraz 200 razy mocniejszy od resweratolu, zatem jest najsilniejszym odkrytym i poznanym antyoksydantem, który efektywnie chroni skórę przed stresem antyoksydacyjnym i w tym miejscu przejdźmy do…

korzyści innowacyjnej sensacji >>> DLA CIEBIE

Niezwykle silne działanie ksantohumolu jest przede wszystkim przeciwzapalne oraz antyangiogeniczne, gdzie u podstaw leżą mechanizmy molekularne, zatem z jednej strony skutecznie leczy i pielęgnuje skórę problematyczną – z objawami trądziku pospolitego, różowatego, kontaktowym zapaleniem skóry, łuszczycą i atopowym zapaleniu skóry. Natomiast z drugiej strony jest skoncentrowany na wybitnej wręcz interwencji przeciwstarzeniowej. Dodatkowo działa bakteriobójczo i stymuluje mikrokrążenie skóry, co sprzyja usuwaniu toksyn oraz lepszemu odżywianiu i regeneracji tkanek. O tej niezwykłej opatentowanej sensacji rozpisują się z zachwytem czasopisma, takie jak ELLE, Twój Styl, Zwierciadło, Wysokie Obcasy, branżowe LNE, a nawet Puls Biznesu >>> jednak zastosowanie kuracji PRO XN na bazie ksantohumolu nie jest prostą sprawą. Zabiegi mogą być wykonywane tylko przez wykwalifikowanych i zaawansowanych terapeutów kosmetologicznych, ponieważ formuła wymaga wiedzy i potężnego doświadczenia w przygotowaniu skóry do tak rewolucyjnego zabiegu. Dlatego dostępny jest w nielicznych, rekomendowanych gabinetach i salonach urody.

To już nie jest tajemnica…
PRO XN i cudotwórcze działanie ksantohumolu jest dostępne dla Ciebie w naszym gabinecie DD w Wieliczce i już teraz zapraszamy Cię na indywidualne spotkanie, na którym odpowiemy na wszystkie pytania związane z Twoją cerą, jej problemami i możliwościami leczenia lub odmładzania. W każdej chwili możesz zadzwonić pod numer 600 155 707 i umówić wygodny dla siebie termin.

Na zakończenie zadziwiająca ciekawostka…
Wyobraź sobie, że źródłem sensacji na skalę globu jest >>> szyszka chmielu. Tak, dokładnie tego chmielu, o którym teraz myślisz. To wydaje się wręcz niemożliwe, że jeden z najtrudniejszych kodów natury i eliksir młodości w jednym naturalnie występuje w kwitnącej roślinie chmielu.
Teraz opracowany i gotowy, by służyć Tobie:
rozjaśnianiem, wygładzaniem, spektakularnym odmładzaniem, łagodzeniem, gojeniem, leczeniem, czyli rozwiązaniem nawet najtrudniejszych problemów urodowych.

Spotkajmy się
Porozmawiajmy