dla Ciebie


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/dymek/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031
Prezent dla Kobiet po chemioterapii

Nie możemy zmienić całego świata, jednak chcemy zrobić to, co jest w naszej mocy. Pragniemy choć troszkę upiększyć świat Kobiet, które na drodze swojego życia zmagają się z tak trudną chorobą, jaką jest rak. Przyznajemy, że nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie cierpienia jakie niesie ta choroba. Jednak możemy sobie wyobrazić to, czego potrzebuje KOBIETA, bez względu na okoliczności.

Mamy wręcz przekonanie, że nie można tak ważnej części życia jak pielęgnowanie siebie przerzucać na drugi plan lub udawać, że „nie ma znaczenia”. Nawet wykwalifikowani specjaliści psychologii potwierdzają, jak niezwykle ważne w procesie leczenia jest pozytywne nastawienie i dobre samopoczucie. Znamy też lekarzy, którzy natychmiast po chemioterapii zalecają wizytę w gabinecie kosmetologii, ponieważ rozumieją kobiecość - to pragnienie, by pięknie wyglądać, ponieważ spełnienie daje radość istnienia, wzmacnia chęci życia i poprawia nastrój.

Właśnie dlatego chcemy realnie POMAGAĆ KOBIETOM, które w trakcie choroby lub po chemioterapii straciły rzęsy i brwi, a wraz z nimi swój zdrowy wizerunek. Pragniemy, by w lustrze mogły znów zobaczyć siebie – zadbaną, piękną KOBIETĘ z perfekcyjną oprawą oczu. Wierzymy, że nasz PREZENT pomoże odzyskać uśmiech oraz lepsze samopoczucie. Zatem,

ZAPRASZAMY Panie, które w ostatnich 3-6 miesięcy na skutek choroby straciły brwi i rzęsy. Wystarczy do nas zadzwonić, by umówić termin i wybrać jedną z dwóch opcji PREZENTU:
- makijaż permanentny brwi lub

- permanentna górna linia rzęs

Mamy nadzieję, że nasz ukłon w stronę Kobiet, które zmagają się z rakiem okaże się wartościowy i rozpromieni wiele kobiecych twarzy oraz pomoże przywracać nadzieję na NOWE ŻYCIE.

Pragniemy dodać, że PREZENT to nasza prywatna inicjatywa, która została doceniona przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, dlatego Gabinet Kosmetologii Doroty Dymek został wpisany do raportu FOB - więcej informacji TUTAJ.

Jeśli uznasz, że warto - udostępnij proszę ten wpis.
Ten jeden gest jest szansą, że informacja o naszym PREZENCIE dotrze do Kobiet, które teraz potrzebują go najbardziej.

Z podziękowaniami

Dorota i Iwona Dymek