dla Ciebie


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/dymek/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031

Zdumiewająca kompozycja DLA CIEBIE

…to fenomenalne zapachy ekscytacji, tajemnicy i luksusu, otulone pięknem unikatowych flakonów. Dzisiaj gram melodię opowiadającą o Perfumach, które są niczym podróże na krańce świata, a każda mgiełka spotkaniem z emocjami, marzeniami i sekretami splotów losu.

Pierwsze nuty zapraszają do słonecznego Cannes na francuskim Lazurowym Wybrzeżu, gdzie Geoffrey Nejman poznał artystkę Martine Micallef i zakochał się od pierwszego wejrzenia. Po romantycznym ślubie połączyli uczucia oraz swoje pasje i tak powstała firma Parfums M. Micallef. Artystka projektuje i ręcznie maluje kryształowe flakony, a jej mąż kreuje innowacyjne, arcyciekawe kompozycje zapachowe. Efekty ich wspólnej pracy to unikatowe dzieła sztuki, które czekają na Ciebie w naszym gabinecie DD.

Kolejny takt to wyobrażony obraz włoskiego stylu życia pełnego luksusu i beztroski, a jednocześnie nawiązuje do niezwykle bogatego włoskiego imaginarium opery i muzyki klasycznej, która splata się z…la dolce vita. Przed Państwem Sospiro - luksusowa marka perfum i najnowszy projekt Sergio Momo słynącego z genialnie przygotowanych, wyjątkowo trwałych zapachów. Tutaj nuty tradycyjnie kojarzone z Włochami i basenem Morza Śródziemnego łączą się z odrobina oudu, szafranem i tajemniczymi nutami znanymi z arabskich perfum.

A na koniec wspomnienie randki z przeznaczeniem, która miała miejsce 20 lat temu na dalekich krańcach Królestwa Arabii. Pierre Montale zainspirowany pięknem i sekretami wschodniego świata zdecydował się z taniec pomiędzy nauką a cudem - tak powstała marka MONTALE Paris. Do dzisiaj komponuje z poufnych, tysiącletnich materiałów jak róża, kadzidło, bursztyn, cedr, drogocenne drewno i tysiące innych, niemal cudownych zapachów.

Która z egzotycznych kompozycji okaże się dla Ciebie czarująca, zachwycająca i zniewalająca?

Przekonaj się osobiście 🙂
Zapraszam na spotkanie