dla Ciebie


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/dymek/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031

Ekspresowe modelowanie i wygładzanie CIAŁA, czyli idealny DUET dla Ciebie.

Doskonały dla Kobiet, które pragną pilnie upiększyć swoje ciało przed wakacyjnym urlopem oraz dla tych, które polubią pomysł na nowy styl życia, gdzie króluje czuła pielęgnacja siebie.

Pierwszym elementem duetu jest… SZCZOTKA wykonana z włókien rośliny występującej na pustynnych obszarach północnej części Meksyku. Wygładza i relaksuje ciało, a systematycznie stosowana pomaga widocznie zmniejszyć cellulit, ujędrnia skórę i ułatwia detoks. Naszym zdaniem SZCZOTKA jest CUD-em, o którym opowiadamy we wpisie “Luksusowy minimalizm inspirowany Orientem”. Mamy nadzieję, że już wkrótce przekonasz się o tym na własnej skórze i…zachwycisz spektakularnymi wręcz efektami.
W każdej chwili możesz sprawdzić >>> Jak najskuteczniej wykonywać brushing ciała, by jak najszybciej uzyskać jedwabiście gładką skórę >>> tutaj.

Już po kilku dniach Twoje ciało będzie przygotowane na powitanie wakacyjnych promieni słońca, ponieważ szczotkowanie jest alternatywą peelingu. Nie trzeba używać żadnych innych preparatów, by doskonale oczyścić skórę z martwych komórek naskórka. Zatem wygładzając i pielęgnując ciało jednocześnie dbasz o równomierną i piękną opaleniznę. A brushing ciała w pełnym spektrum dobrodziejstwa może stać się Twoim nowym Stylem Życia >>> Luksusowym minimalizmem inspirowanym Orientem.

Natomiast ekspresowe modelowanie i wyszczuplanie ciała gwarantuje nowoczesna technologia ICOONE. To innowacyjne połączenie masażu podciśnieniowego ze światłem LED i laserem, a jednocześnie to jedyne na świecie urządzenie medyczne, które daje możliwość wykonywania zabiegów na całym ciele, twarzy oraz biuście. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu!

ICOONE redukuje, a wręcz likwiduje cellulit oraz lokalne złogi tłuszczu. Intensywnie ujędrnia nawet najbardziej problematyczne dotąd miejsca jak luźna skóra na ramionach czy po wewnętrznej stronie ud. Widocznie wyszczupla wybrane okolice, a także:

>>> stymuluje odbudowę komórkową poprzez produkcję kolagenu i elastyny,
>>> przyspiesza metabolizm komórkowy,
>>> stymuluje pracę układu limfatycznego, zmniejsza obrzęki i stany zapalne,
>>> w naturalny sposób rozkłada komórki tłuszczowe do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych.

Innymi słowy, idealny DUET spełni Twoje marzenia o wyszczuplonej sylwetce i jedwabiście gładkiej skórze jeszcze przed wakacjami.

Spotkajmy się. Porozmawiajmy.
Zapraszamy na BEZPŁATNĄ konsultację >>> 600 155 707
Dorota i Iwona Dymek