dla Ciebie


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/dymek/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031

Głębokie zrozumienie potrzeb nowoczesnych kobiet czyli… inteligentna suplementacja.

Badanie kliniczne potwierdziło , że składniki odżywcze są w stanie przywrócić skórze nawilżenie, elastyczność i gęstość, a także zniwelować starzenie się skóry. Dlatego idealnym partnerem każdej kobiety dbającej o zdrowie i urodę jest Health Labs Care - polska firma, która bezkompromisowo dba o jakość i bezpieczeństwo produktów, tworzonych z surowców spełniających najwyższe standardy.

W szerokiej gamie znajdujemy GlowMe dla skóry spragnionej blasku - to wygodne saszetki ze skoncentrowanym koktajlem składników aktywnych oraz witamin. Uzupełniają niedobory ważnych cząstek mineralnych, wspierają skórę w trakcie i po zabiegach kosmetycznych, dbają o dogłębne nawilżenie skóry i pomagają jej odzyskać elastyczność oraz jędrność.

NewMe dla lepszej kondycji skóry, włosów i paznokci ma najlepsze, aktywne biologicznie formy i bezpieczne porcje. Dba o nawilżenie szorstkiej i suchej skóry, pomaga walczyć z niedoskonałościami cery, a jednocześnie wzmacnia słabe, łamliwe lub wypadające włosy i eliminuje rozdwajające się paznokcie.

BeautyMe to kolagen z witaminą C. Pomaga zachować gładką i elastyczną skórę, wspiera walkę z cellulitem i przywraca jędrność, a także opóźnia oznaki starzenia. 

A to dopiero początek….
Health Labs Care wspiera nie tylko urodę ale również zdrowie i odporność oraz samopoczucie i wydajność. Dla każdej kategorii stworzono precyzyjne suplementy, które są wynikiem głębokiego zrozumienia potrzeb nowoczesnych kobiet.

Spotkajmy się.
Porozmawiajmy o Tobie i Twoich potrzebach.

Zapraszamy na BEZPŁATNĄ konsultację 600 155 707
Dorota i Iwona Dymek