RVB LAB Hyalu Smart


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/dymek/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031

RVB LAB Hyalu Smart - cudotwórczy przyjaciel kobiecej urody.


RVB LAB Hyalu Smart - delikatny i subtelny, a jednocześnie niezwykle skuteczny, łagodzący, leczniczy i odmładzający. Łączy w sobie niemal niemożliwe zalety, dzięki temu daje zadziwiające efekty.

Stworzony z myślą o cerach bardzo wymagających - tych z alergią, atopią, łuszczycą oraz inną nadwrażliwością. Ten innowacyjny dermokosmetyk jest odpowiedni nawet dla osób w trakcie terapii onkologicznych, chorujących na cukrzycę i choroby tarczycy. Polecany również dla skóry po oparzeniach, która wymaga szybkiej i bezpiecznej regeneracji uszkodzonego naskórka.

Dermokosmetyki RVB LAB zawierają probiotyki i prebiotyki, które przywracają równowagę ekosystemowi dobrych bakterii i odbudowują barierę lipidową naskórka. Dzięki temu wykazują silne działanie regenerujące i naprawcze oraz łagodzą podrażnioną i uszkodzoną skórę. Intensywnie rewitalizują i wspomagają skórę, która dzień po dniu staje się bardziej miękka, nawilżona, wygładzona i odmłodzona.

Cudotwórczy składnik!
To HYALU SMARTTMPGA, czyli  inteligentna substancja aktywna maksymalizująca skuteczność kwasu hialuronowego. Kompleks powstał w wyniku badań biologii molekularnej, aby chronić kwas hialuronowy tj. kluczową cząsteczkę wypełniającą i wspomagającą skórę przed procesami degradacji.


Sprawdziłyśmy na własnej skórze 🙂
i właśnie dlatego RVB LAB Hyalu Smart nazywamy
cudotwórczym przyjacielem kobiecej urody.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania
jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dorota i Iwona Dymek 

RVB LAB Hyalu Smart - cudotwórczy przyjaciel kobiecej urody.