DERMAQUEST - podążamy za nauką.


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/dymek/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031

DERMAQUEST - podążamy za nauką.

ODMŁODZONA, znów JĘDRNA skóra twarzy, w pełni zregenerowana również w głębszych warstwach, a jednocześnie rozjaśniona, elastyczna i wygładzona. Jeśli takich efektów potrzebuje Twoja uroda, to niniejszy wpis jest dla Ciebie. Przedstawiamy Dermaquest.

Nowa generacja kosmeceutyków regeneracyjnych i przeciwstarzeniowych, w których wykorzystano najnowsze promotory przenikania, aby uzyskać pewność, że składniki aktywne dotrą i będą działać w najgłębszych warstwach skóry. A w gamie Serum Dermaquest, wybitny zwiastun ODMŁADZANIA.

Active Retinol Repair Serum Dermaquest,
czyli aktywne serum naprawcze z 4 formami retinoidów, połączonych dla uzyskania najlepszych efektów odmłodzenia i poprawy jędrności skóry dostępne w 3 opcjach: 0,3%, 0,6% i 1%. Tetrahybrydowa formuła przenikania zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, tolerancji i aktywności, co bezpośrednio przekłada się na uzyskanie spektakularnych efektów bez podrażnienia. A skrócona lista korzyści płynących ze stosowania Active Retinol Repair Serum prezentuje się następująco:


>>> niweluje zmarszczki, blizny i rozszerzone pory,
>>> rozjaśnia przebarwienia,
>>> łagodzi rumień
>>> zmniejsza nasilenie zmian trądzikowych, a nawet doprowadza do remisji zmian
>>> stymuluje produkcję kolagenu i elastyny,
>>> zagęszcza skórę i poprawia jej strukturę,
i wiele, wiele więcej,
o czym chętnie opowiemy na spotkaniu z Tobą.

Przyjmij nasze ZAPROSZENIE na bezpłatną konsultację kosmetologiczną, na której odsłonimy przed Tobą wszystkie możliwości gamy Dermaquest. Dowiesz się jak szybko można rozwiązać urodowe problemy i spełnić kobiece marzenia - podążając za nauką. 

W każdej chwili możesz do nas zadzwonić 600 155 707
i umówić wygodny dla Ciebie termin.

“Uroda jest jak ogród. Pielęgnowana rozkwita pełnią sił” - Dorota Dymek