Elektrokoagulacja - niechirurgiczne leczenie zmian skórnych


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/dymek/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031

Elektrokoagulacja - niechirurgiczne leczenie zmian skórnych


Elektrokoagulacja to TRWAŁE usuwanie znamion skórnych takich jak: brodawki, włókniaki, prosaki, kaszaki, brodawki łojotokowe oraz rozszerzone naczynia krwionośne na twarzy i ciele.

Ta ‘stara” już metoda działa nawet wtedy, gdy zawodzą nowoczesne lasery! Jednak nie znajdziesz jej wszędzie, ponieważ wymaga nie tylko odpowiedniego urządzenia, ale przede wszystkim wprawnej, doświadczonej ręki specjalisty, który posiada wiedzę ze “starej szkoły”, która pomagała nawet wtedy, gdy nowoczesne technologie raczkowały. Z reguły jest dostępna w gabinetach lekarskich i w nielicznych gabinetach kosmetologicznych - takim jak Doroty Dymek w Wieliczce, ponieważ nasz gabinet jest podmiotem leczniczym (dlatego pomagałyśmy nawet w czasach globalnego zamknięcia, o czym pisałyśmy TUTAJ).

Elektrokoagulacja - na czym polega zabieg?


Elektrokoagulacja nazywana również diatermią chirurgiczną lub termolizą, to zabieg polegający na usuwaniu zmian na skórze przy użyciu prądu elektrycznego o wysokiej częstotliwości. Przy pomocy elektrod o różnym kształcie, bądź specjalnej igły emitującej prąd doprowadza się do kontrolowanego ścinania białka w tkankach. Zniszczone ściany naczyń krwionośnych zostają wchłonięte przez układ krwionośny i limfatyczny, a następnie usunięte z organizmu. Właśnie dlatego, zabieg określany jest jako:

nieinwazyjny i BEZPIECZNY!
Bez skalpela i długoterminowego leczenia można pozbyć się widocznych zmian skórnych i w krótkim czasie cieszyć widocznymi efektami - wygładzoną skórą i jej zdrowym kolorytem, odzyskaną pewnością siebie i doskonałym samopoczuciem.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania,
zadzwoń do nas pod numer 600 155 707
Spotkajmy się i porozmawiajmy.

W ramach BEZPŁATNEJ KONSULTACJI
odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania
oraz opowiemy o kompleksowych terapiach, które łączą dobroczynność elektrokoagulacji z genialnością najnowszych laserów, dzięki czemu każda kobieta może trwale zlikwidować problemy urodowe.

Jesteśmy dla Ciebie
Iwona i Dorota Dymek

Dwie kobiety >>> Dwa światy >>> w międzypokoleniowej misji.

 

Elektrokoagulacja - niechirurgiczne leczenie zmian skórnych