dla Ciebie...


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/dymek/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031

Choć tak bardzo inne >>> cudownie różne osobowości, zupełnie odmienne style, alternatywne punkty widzenia i całkowicie zróżnicowane działanie, a mimo to, mają piękną wspólną międzypokoleniową misję, która może służyć Tobie – jeśli tylko zechcesz  
Proszę pozwolić, że nie pozostaniemy przy ogólnikowym ujęciu kobiecych różnorodności, tylko przybliżymy nieco więcej szczegółów, ponieważ to jedyna droga, by opowiedzieć to, co najważniejsze, czyli - jak i dlaczego, połączone różnice tworzą niepowtarzalną wartość dla Ciebie?

Zaczniemy od Kobiety, która wiele lat temu, jako jedna z pierwszych w Polsce poczuła, że jej życiową misją jest wspieranie kobiecości > profesjonalnie i precyzyjnie. Swoją długą i krętą drogę edukacji na wyśmienitych uczelniach w różnych częściach Polski i Świata, zwieńczyła stworzeniem ponadczasowego motta > „URODA jest jak ogród. Pielęgnowana ROZKWITA pełnią sił”, (które publikowane było na łamach miesięcznika Twój Styl) oraz unikatowego w swym charakterze i stylu miejsca > Salonu Urody w Wieliczce, o którym pisałyśmy w artykule „Piękno w stylu BOUTIQUE”. Szanowne Panie, to Dorota Dymek > wybitna specjalistka kosmetologii a jednocześnie kreatorka tradycji celebrowania i pielęgnowania kobiecej urody > w eleganckim stylu, z gwarancją najwyższej jakości, z wyszukaną nutą muzyczną w tle, unoszącym się zapachem kwiatów i akcentami sztuki we wnętrzach. To połączenie profesjonalizmu usług z klasą atmosfery sprawia, że gabinet DD jest perłą na polskiej mapie Beauty.

Natomiast druga z Pań > Iwona Dymek jest wspaniałą reprezentantką pokolenia, które kocha nowoczesne technologie i spektakularne metody medycyny estetycznej. Inspiruje swoją energetyczną osobowością oraz wszechstronną wiedzą o najnowszych zdobyczach naukowych, medycznych i kosmetologicznych. Jest jedną z nielicznych w Polsce > specjalistką kosmetologii, która tworzy indywidualne Beauty Plany, czyli kompleksowe urodowe kompasy pozwalające kobietom dosłownie „zarządzać” własną urodą > likwidować dręczące problemy z cerą, szybciej realizować cele i spełniać kobiece marzenia, również te ukryte przed światem. Więcej o zakresie tworzenia oraz użyteczności Beauty Planu pisałyśmy w artykule TUTAJ. Zatem, bez względu na to, w którym zakątku Świata naukowcy i pasjonaci wygenerują nowatorskie, kosmetologiczne rozwiązania dla kobiet > Pani Iwona natychmiast je testuje i sprowadza do gabinetu w Wieliczce, by wszystkie Kobiety miały dostęp do supernowoczesnych innowacji, które służą urodzie.

Podsumowując > Dwa różne Światy w ciałach i umysłach Dwóch różnych Kobiet tworzą BEZPRECEDENSOWE SPEKTRUM umiejętności oraz usług, które w każdej chwili są do Twojej dyspozycji – kiedy tylko zechcesz.

A tak Panie > Dorota i Iwona Dymek piszą o sobie:
„Pielęgnowanie kobiecości to nasza międzypokoleniowa pasja.
Wierzymy, że KOBIETY w każdym wieku mogą być PIĘKNE, szczęśliwe i pełne blasku. Wystarczy wprowadzić w życie holistyczne podejście, które jest przez nas uwielbiane oraz stosowane każdego dnia. Dzięki temu dla naszych Klientek uzyskujemy SPEKTAKULARNE EFEKTY w zakresie pielęgnacji, odmładzania, eksponowania kobiecej urody, co jednocześnie cudownie wpływa na ich dobry nastrój. Życie staje się piękniejsze.”