Profhilo - bioremodeling twarzy


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/dymek/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031

Profhilo, nazywany również “cząsteczką młodości” lub biostymulatorem, to zabieg odmładzający, który jest nowym modelem terapii starzenia się skóry i tkanki podskórnej. 
Nie jest klasycznym wypełniaczem (choć posiada takowe właściwości), ale jest przede wszystkim stymulatorem tkankowym, aktywującym naturalne procesy regeneracji skóry, a dzięki temu:

>>> odmładza,
>>> nawilża i napina skórę,
>>> przywraca kontur twarzy,
>>> wygładza i poprawia jakość cery
>>> reaktywuje objętość skóry
>>> modeluje i liftinguje

Dzięki unikalnym właściwościom reologicznym Profhilo, PRZEBUDOWĘ TKANEK uzyskuje się bez problemu już po 2 zabiegach!

EFEKTY zabiegu Profhilo.
Po pierwszym zabiegu obserwujemy wyraźny efekt wypełnienia i ujędrnienia. Natomiast po drugim zabiegu silne działanie przeciwzmarszczkowe i ewidentną poprawę jędrności skóry. Jednak Profhilo nie zmienia rysów i nie powoduje zwiększenia objętości tkanek twarzy, ale natychmiast nadaje skórze sprężystość, wygładza, liftinguje, a nawet subtelnie modeluje.

W każdej chwili możesz do nas zadzwonić 600 155 707
i umówić wygodny dla Ciebie termin BEZPŁATNEJ konsultacji kosmetologicznej, na której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Profhilo to podwójne działanie i NATURALNY EFEKT

W trakcie zabiegu wykorzystywana jest technika Bioestetycznych Punktów Iniekcji, która nie powoduje powstawania nierówności i gwarantuje naturalny efekt. Natomiast iniekcja kompleksu hybrydowego z wysokiego stężenia kwasu hialuronowego o unikalnych cechach gwarantuje podwójne działanie: WOLUMETRIA TWARZY + BIOSTYMULACJA.

Profhilo stymuluje…
aktywną, wielopłaszczyznową przebudowę macierzy zewnątrzkomórkowej w aspekcie podniesienia elastyczności i stabilności, w szczególności poprzez aktywację i utrzymywanie żywotności fibroblastów, keratynocytów, adipocytów. A jednocześnie podnosi elastyczność i stabilność substancji międzykomórkowej. Profhilo zawierający stabilizowane kompleksy hybrydowe, to pierwszy produkt stworzony dzięki zastosowaniu opatentowanej, innowacyjnej technologii produkcji NAHYCO

Zapraszamy na kameralną i BEZPŁATNĄ konsultację kosmetologiczną
Dorota i Iwona Dymek >>> 600 155 707

Dwie kobiety >>> Dwa światy >>> w międzypokoleniowej misji >>> DLA CIEBIE

„Pielęgnowanie kobiecości to nasza międzypokoleniowa pasja.
Wierzymy, że KOBIETY w każdym wieku mogą być PIĘKNE, szczęśliwe i pełne blasku. Wystarczy wprowadzić w życie holistyczne podejście, które jest przez nas uwielbiane oraz stosowane każdego dnia. Dzięki temu dla naszych Klientek uzyskujemy SPEKTAKULARNE EFEKTY w zakresie pielęgnacji, odmładzania, eksponowania kobiecej urody, co jednocześnie cudownie wpływa na ich dobry nastrój. Życie staje się piękniejsze.” Dorota i Iwona Dymek